Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Raudona-juoda vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Raudona-juoda vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Dvi spalvos – juoda ir raudona – karaliauja šiame vakarėlyje ir diktuoja aprangos kodą. Jos turi dominuoti visoje aprangoje – pradedant plaukais, baigiant bateliais. Puoškitės juodų arba raudonų plaukų perukais, juodais ir raudonais drabužiais, naudokite juodos ir raudonos spalvos grimą. Kuo įvairesnių detalių panaudosite, tuo geriau. Galite užsidėti skirtingų spalvų auskarus, kojines ar net pirštines, nugrimuoti pusę veido juodai, pusę raudonai, riškite ant galvos juodą arba raudoną skarą ir naudokite šių spalvų papuošalus.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kai šventėje dominuoja kelios pagrindinės spalvos – dekoruoti labai paprasta. Jums tiks viskas, kas yra juoda arba raudona. Šventinei atmosferai sukurti labai tiks šių spalvų balionai. Juos galima pripildyti helio ir tvirtinti prie stalų ir kėdžių arba patalpą dekoruoti balionų girliandomis. Išnaudokite baldus ir juos apdenkite juodos ir raudonos spalvos audiniais. Pavyzdžiui, ant stalo užtieskite raudoną staltiesę, o kėdes apvilkite juodais užvalkalais su raudonais kaspinais. Šventės papuošimui tinka raudonos rožės, būtų puiku jas pamerkti į juodas vazas. Naudokite juodus ir raudonus kaspinus, kuriuos galite supinti į girliandas arba rišti prie interjero detalių. Maitas taip pat galėtų atspindėti tematiką, pavyzdžiui, vyšniniai pomidorai įdaryti juodųjų alyvuogių tepenadu, suši su raudonais ikrais, alyvuogės, apvyniotos keptos raudonos paprikos griežinėliais, juoda duona su saulėje džiovintų pomidorų užtepu, braškės šokolade ir šokoladinis pyragas su avietėmis.

Vakarėlio programa

Išrikiuokite svečius į eilę ir duokite raudoną obuolį, kurį jie turės perduoti vienas kitam be rankų, t.y. tik prispaudę po smakru. Žaidėjai, kurie išmeta obuolį, iškrenta iš žaidimo. Priskirkite kiekvienam svečiui po personažą – užklijuokite ant kaktos lapelius su žymių žmonių vardais taip, kad jie nematytų. Vakarėlio metu svečiai bendraudami turėtų užduoti apie save klausimus. Žaidimą laimi tas, kas pirmas atspėja kokio žmogaus vardas užrašytas jam ant kaktos.

Daugiau idėjų
Gimtadienis aloha ritmu Gimtadienis aloha ritmu
2022/02/04
Party Inbox
Helovinas dia de los muertos stiliumi Helovinas dia de los muertos stiliumi
2021/10/25
Party Inbox
Princesės gimtadienis Princesės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Užgavėnių vakarėlio idėjos Užgavėnių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE