Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Angelų ir demonų vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Angelų ir demonų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Šiame vakarėlyje susiduria gėris ir blogis, juoda ir balta, dangiškos būtybės ir pragaro monstrai, aštrūs ragai ir švelnūs sparnai. Aprangą pirmiausiai diktuoja spalvos ir aksesuarai. Angelai – balti, pasipuošę pastelinių spalvų aksesuarais (juostomis, diržais, pirštinėmis, plunksnomis, sparnais). Jų rankose arfos, virš galvų – auros. Velniai kur kas spalvingesnės asmenybės. Jie gali būti juodi, raudoni arba išsiskirti keliomis ryškiomis spalvomis. Demonų grimasryškus ir kraupus. Iš po plaukų kyšo ragai, iš kelnių – uodegos, veidus “puošia” klaikios kaukės. Velnių rankose – šakės.

Dekoravimas ir serviravimas

Tokiai kontrastingai publikai tiks ir kontrastingos vakarėlio dekoracijos. Dominuojančios spalvos – juoda, balta ir raudona. Šiomis spalvomis galite dekoruoti stalus, pavyzdžiui – užtiesiate juodą staltiesę, naudojate raudonas lėkštes ir baltas servetėles. Patalpą taip pat galite dekoruoti įvairiais religiniais simboliais ir magijos simbolika. Simbolius pieškite ant sienų, grindų, dėliokite ant stalų. Atspausdinkite arba užrašykite ant didelių popieriaus lapų žinomiausias citatas iš biblijos. Vaišių stalą padalinkite į dvi dalis ir uždenkite balta bei juoda staltiesėmis. Vienoje, baltojoje pusėje, angelų maistas – švelnus ir saldus, kitoje, juodojoje, aštriai maitinsis demonai.

Vakarėlio programa

Nupirkite kelias grimo paletes ir organizuokite demoniškiausio bei angeliškiausio veido piešimo konkursą svečiams, kurie nepasižymės įspūdingomis kaukėmis ar makijažu. Amžina demonų užduotis – sugundyti kuo daugiau angelų ir persivilioti į savo stovyklą, tad nepašykštėkite tam reikalingų priemonių – kortų ir vyno, bei organizuokite demonų šokių viliotinį, kuriuo demonai turėtų į savo stovyklą persivilioti kuo daugiau angelų.

Daugiau idėjų
Apie krikštynas Apie krikštynas
2022/02/04
Party Inbox
Su gimtadieniu, lietuva! Su gimtadieniu, lietuva!
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE