Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Jūsų nepamirštamos vestuvės

2022/02/04Party Inbox

Norite, jog Jūsų vestuvės būtų unikalios ir įsimintinos? Džiaugtumėtės jei visi šventės svečiai liktų sužavėti ir jūsų originalumo pakerėti, o kalbos apie kerinčias ir nepakartojamas vestuves pasklistų, kaip toje pasakoje – net už devynių kalnų ir devynių girių? Tuomet skaitykite toliau.

Vieta ir laikas

Įprasta, jog vestuvių metas Lietuvoje – vasara bei pavasaris. Taip pat įprasta, po oficialiosios ceremonijos dalies bažnyčioje, vestuves švęsti pokylių salėje ar viloje. Jei norite išskirtinių vestuvių, nusiženkite šioms taisyklėms ir nebijokite iššūkių. Kodėl gi nesurengus vestuvių bohemiškame dvare, gamtoje, ant aukšto kalno ar paplūdimyje prie ošiančios jūros? Rinkitės aplinką ir metų laiką, kuris atspindėtų jus – jūsų pomėgius, gyvenseną ir pagrindines vertybes. Tokios šventės planavimo pastangos atsipirks su kaupu, nes jūsų vestuvės taps netikėtumų kupina staigmena.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Teminės detalės vestuvėse 

Tiks tiems, kurie nepaiso griežtų vestuvių standartų. Kokią temą pasirinksite priklauso nuo jūsų pomėgių. Mėgstamo filmo siužetas ar konkretus istorinis laikmetis? 

Teminėse vestuvėse galima išlaikyti visus svarbiausius vestuvių atributus – baltą nuotakos suknelę, vestuvinius įžadus ir kt. Užtenka tematizuoti aplinką, kurioje švenčiate vestuves. Pavyzdžiui, vis populiarėjančios Countrytematikos vestuvės rengiamos gamtoje, dažnai kaimo sodybose, kur yra didžiulė daržinė, daug žalumos ir lauko gėlių.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Galima tematizuoti tik jaunikio ir nuotakos aprangą. Pavyzdžiui, jei mėgstate 60-ųjų ar 70-ųjų stiliaus drabužius, pasinaudokite proga ir vilkėkite žavingus pasirinkto laikmečio stiliaus drabužius. Neabejotinai tapsite žavinga ir paslaptinga nuotaka bei elegantišku jaunikiu. 

Kuklesniems sprendimams pakaks spalvinės tematikos. Pavyzdžiui nurodykite kvietimuose, jog vestuvių spalva – žalia, užsiminkite, jog reikia turėti tos spalvos aksesuarą. Jei vestuvėse tradiciškai dalyvauja pamergės, parinkite tos pačios spalvos sukneles ir joms.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Vestuvių transportas

Kokia transporto priemonė veš jaunuosius? Jei baltas ar juodas limuzinas ne jūsų favoritas, gal tiks kas nors iš antikvaro transporto priemonių serijos? Arba gal nustebins senelio mėlynas moskvičius ar mopedas iš jaunystės laikų? Puikia vestuvine staigmena gali tapti skrydis oro balionu ar pasiplaukiojimas laivu. Na, o  vestuvinėje fotosesijoje, žavingai atrodys net ir paprasčiausias dviratis ar medinė valtis.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Nuotaikingi, spalvingi ir stilingi aksesuarai

Labai svarbu, kad jie būtų, o kokie jie – jūsų laisvas pasirinkimas. Išsirinkite aksesuarus pagal nuotaiką, charakterį ir stilių. 

Ryškūs bateliai prie baltos suknelės suteiks papildomo šarmo, ypač jei batelių spalvą derinsite su jaunikio kaklaraiščio spalva ar pamergių suknelių spalvomis. 

Balti ar ryškūs sportiniai bateliai toms, kurios nori patogios šventės. Į bažnyčią gal ir nelabai, tačiau atrodys vėjavaikiškai ir nuotaikingai vestuvinėje šokių aikštelėje ir nuotraukose.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Paslaptinga skrybėlaitė su tinkleliu vietoj nuotakos nuometas. Arba gyvų gėlių vainikas nuotakai į plaukus ir keli jo žiedeliai jaunikiui į švarko kišenėlę.

Svarbus nuotakos aksesuaras – puokštė. Įprasta tapo matyti vestuvines puokštes iš prabangių gėlių, bet gal jums labiau tiks ir patiks puokštė iš rugių ar geltonų rudeninių lapų? Pamergių puokštes galite pakeisti gėlėmis puoštais vėjo malūnėliais. Atkreipkite dėmesį, kokios gėlės žydi močiučių darželiuose ir laukuose. Laukų gėlės suteiks šventei jaukumo, paprastumo, nuoširdumo. Jos tiks ne tik nuotakos puokštei, bet ir stalui puošti. Tradiciją mesti nuotakai puokštę per petį pamergėms, galite keisti kita – paleiskite puokštę su helio balionų puokšte į dangų. Toks ritualas ypač tiks vestuvėms, kuriose nėra tradicinės pamergių ir pabrolių palydos.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Jaukiai atmosferai sukurti – užburianti ugnis ir švieselių žaismas 

Kad ir kokį dekorą pasirinktumėte – truputėlis žvakių šviesos ir ugnies pokštų tikrai nepamaišys. Į dangų kylantys degantys žibintai, romantiškos žvakės, lauže žėrinčios gintaro dulkės, įspūdingi fejerverkai ar paprasčiausios bengališkos ugnelės. Visi šie ugnimi žaižaruojantys atributai gali papuošti jūsų šventę. Ugnis turi magišką reikšmę. Ji ne tik šildo, bet suteikia jaukumo, padeda sukurti romantišką atmosferą nušviesdama naktinį dangų. Degančias žvakes ar lauko žibintus galite papildyti elektrinėmis šviečiančių lempučių girliandomis.

Truputėlis naujovių ir staigmenų šventės svečiams

Vargu ar svečiai paliks savo išmaniuosius telefonus namuose. Todėl, kodėl gi jais nepasinaudojus? Paraginkite fotografuojančius vestuvėse draugus naudoti Instagramą su jūsų nurodytų hashtagu. Taip turėsite virtualų vestuvinių nuotraukų albumą vienoje vietoje. Antrą vestuvių dieną galite surengti geriausios padarytos nuotraukos rinkimus, taip paskatindami šventės svečius užfiksuoti pačias įdomiausias ir linksmiausias šventės akimirkas.

Jūsų nepamirštamos vestuvės

Pasirūpinkite muzika. Net jei samdote vestuvių muzikantus ar DJ‘ų vis vien galite sukurti sau ir šventės svečiams patinkančių dainų grojaraštį. Juk tikrai turite dainų, kurios jums labai patinka ir primena nuotaikingus vakarus? Būtinai įtraukite jas. Galite vakaro metu dedikuoti po dainą vienam ar kitam vestuvių svečiui. Tinkamai parinkta daina sukels daug juoko ir bus šauni staigmena svečiams.

Visus puikiai nuteiksite pasirūpinę išradingais pakvietimais į vestuves ir padėkos dovanėlėmis šventės svečiams.

Daugiau idėjų
Mergaitės krikštynos Mergaitės krikštynos
2022/02/04
Party Inbox
Helovino vakarėlio idėjos Helovino vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE