Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Bernvakario idėjos

2022/02/04Party Inbox

Artėja jūsų draugo bernvakaris, o viskas, ką esate organizavęs, yra pasisėdėjimas bare su draugais? Nepergyvenkite, tai nėra tokia sudėtinga užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia turėti gerų idėjų bernvakariui ir viską kruopščiai suplanuoti. Taigi, nuo ko pradėti?

Bernvakario planavimas

1. Pasikalbėkite su būsimu jaunikiu. Kaip kiekviena mergina įsivaizduoja tobulas vestuves, taip vaikinai pamąsto apie nerealų bernvakarį. Sužinokite, ko norėtų jūsų draugas – ekstremalios iškylos, išvykos į kitą miestą ar netolimą užsienį, o gal ramaus pasisėdėjimo su draugais? Žymiai lengviau planuoti renginį, kai žinote būsimo jaunikio pageidavimus – juk tai jo vakarėlis.

2. Sudarykite svečių sąrašą. Aptarkite su laisve beprarandančiu draugu, ką jis norėtų matyti savo bernvakaryje. Gerai pagalvokite, ar į bernvakarį vertą kviesti jo šeimos narius (tėvą, brolį), nes tai gali visiškai pakeisti bernvakario eigą.

3. Susirinkite bernvakario dalyvių telefono numerius, el. pašto adresus arba dar geriau – sukurkite uždarą grupę „Facebook” tinkle, kad galėtumėte palaikyti ryšį. Sužinokite, ką jie mėgsta ir kokių specialių pageidavimų turi dėl maisto, gėrimų ar programos.

4. Paskirkite datą. Jokiu būdu neplanuokite bernvakario prieš pat vestuves, kad jūsų draugo neištiktų filmo „Pagirios Las Vegase” herojaus likimas. Numatykite bent keletą dienų jam atsigauti. Dalyvius apie numatytą datą informuokite kuo anksčiau, idealiu atveju – prieš porą mėnesių.

Bernvakario idėjos

Bernvakario apranga

Teminė apranga tikrai padarys bernvakarį įsimintinu. Galite persirengti kaliniais, kunigais, kariškiais, policininkais, superherojais ar net monstrais. Viskas priklauso nuo svečių nusiteikimo puoštis ir biudžeto. Geriausia vieta sukomplektuoti bernvakarių kostiumus yra „Party Inbox” prekybos salonai. Čia rasite įvairių kaukių, aksesuarų ir linksmos bernvakarių atributikos.

Bernvakario programa

Apgalvokite įvairias alternatyvas. Jei planuojate aktyvius užsiėmimus, sudarykite sąrašą, kas tai galėtų būti: dažasvydis, kartingai, šuolis parašiutu, buriavimo pamokos ar skraidymas sklandytuvu. Jei svarstote išvykti į kitą miestą – sudarykite miestų, kuriuose galite linksmai praleisti laiką, sąrašą. Visada įdomu aplankyti netolimą užsienį – Rygą, Varšuvą o gal net Minską? Tokiu atveju pradėkite organizacinius darbus kuo anksčiau, kad liktų pakankamai laiko užsakyti viešbučius.

Koks bernvakaris be striptizo šokėjos? Jos pasirodymas būtinai turi būti siurprizas. Gerai apgalvokite, kur vyks šokėjos pasirodymas ir pasistenkite, kad jis įvyktu pačiu netikėčiausiu momentu. Nepamirškite, kad kažkada turėsite ir pavalgyti, tad suplanuokite kada ir kur užkąsite.

Bernvakario idėjos

Jei jau pabendravote su jaunikiu bei jo draugais ir vis dar neturite idėjos bernvakariui, pateikiame jums penkiolikos idėjų sąrašą kuris, tikėkimės, pagelbės surengti nepamirštamą šventę:

– išvyka į ralio varžybas;

– slidinėjimas Druskininkų arenoje;

– nardymo kursai;

– šuolis parašiutu;

– linksmas „flašmobas”;

– futbolo varžybos;

– išvyka į pajūrį;

– stovykla prie ežero;

– baidarių žygis;

– stalo futbolo turnyras;

– kompiuterinių žaidimų turnyras;

– pokerio turnyras;

– žvejų iškyla;

– boulingo varžybos;

– persirengėlių-transvestitų vakarėlis.

Bernvakaryje turėkite linksmų žaidimų ir prizų, kuriais kartas nuo karto pradžiuginsite vienos ar kitos rungties nugalėtoją arba patį būsimą jaunikį. 

Linksmo šėliojimo!

Daugiau idėjų
Bernvakarių atributika Bernvakarių atributika
2022/02/04
Party Inbox
Raudonai-mėlynas kalėdų dekoras Raudonai-mėlynas kalėdų dekoras
2018/08/21
Party Inbox
Šmėklinės – vaikiškas helovinas Šmėklinės – vaikiškas helovinas
2022/02/04
Party Inbox
Maniakų vakarėlio idėjos Maniakų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE