Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Karaokės vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Karaokės vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Karaokės vakarėlio formatas yra gana aiškus, tačiau ir jį gali paįvairinti įspūdingi kostiumai. Kviesdami paprašykite svečių, kad jie apsirengtų kaip dainininkai ar grupių nariai, kurių dainas jie ruošiasi atlikti. Karaokės dainų rinkiniuose yra populiarių kūrinių iš įvairių laikotarpių, todėl į jūsų vakarėlį gali atvykti „Bitlai”, Fredis Merkuris ar grupė Metallica. Organizuodami karaokės vakarėlį apie aprangos kodą būtinai įspėkite svečius iš anksto. Galite netgi pasufleruoti kokių atlikėjų dainas turėsite, tuomet būsite tikri, kad visos įžymybės turės ką dainuoti. Tie, kurie nepanorės dainuoti, gali tapti savo mėgstamų atlikėjų fanais – metalistais, rokeriais, reperiais ir pan.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Karaokės vakarėlį galite dekoruoti labai įvairiai. Galite pasirinkti tiesiog muzikinę tematiką: kabinkite ant sienų plakatus su žinomomis muzikos grupėmis ir dainininkais, ant didelių popieriaus lapų išpieškite penklinę, natas ir smuiko raktą. Kitas variantas – jūsų vakarėlis gali priminti muzikos festivalį. Paruoškite vietą scenai, papuoškite ją balionais ir šviesos girliandomis. Atskiroje patalpoje įrenkite „žvaigždžių” kambarį. Jame pastatykite didelį veidrodį, parūpinkite įvairių perukų, skrybėlių, akinių ir grimo, kad jūsų žvaigždės prieš pasirodymą galėtų patobulinti savo išvaizdą.

Karaokės vakarėliui geriausiai tiks lengvi, nedideli užkandžiai: maži sumuštiniai, alyvuogių ir sūrio vėrinukai ir kitos vieno kąsnio užkandėlės.

Vakarėlio programa

Savaime suprantama, kad pagrindinis tokio vakarėlio užsiėmimas – dainavimas. Pasiruoškite tam tinkamai. Pirmiausia pasirūpinkite tinkama karaokės įranga. Ją galite išsinuomoti. Karaokės klipus galite leisti ir iš kompiuterio, tačiau būtina turėti pakankamai garso įrangos – svečiai turėtų dainuoti per mikrofoną. Jei yra galimybė, turėkite du mikrofonus, tuomet geriau skambės duetai. Paruoškite ir atspausdinkite kelias dainų sąrašo kopijas. Pakabinkite sąrašus matomose vietose arba išdalinkite svečiams. Kai susirinkę svečia išsirinks dainas, suplanuokite pasirodymų eiliškumą ir pristatykite „žvaigždes”. Pasiūlykite svečiams balsuoti už labiausia patikusį pasirodymą –ant lapelio užrašyti patikusio atlikėjo vardą ir mesti į balsadėžę arba šampano kibirėlį. Konkurso nugalėtojams padovanokite smagių prizų.

Daugiau idėjų
Hollywood vakarėlio idėjos Hollywood vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Jūros įkvėptos šventės Jūros įkvėptos šventės
2022/02/04
Party Inbox
Pirato gimtadienis Pirato gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE