Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

2020/05/07Party Inbox

Yra jos nemėgstančių, yra jos nepripažįstančių - tačiau iš Amerikos kilusi Helovino šventė sparčiai įsiveržė į lietuviškų švenčių kaleidoskopą ir artimiausiu metu, panašu, iš jo tikrai nesitrauks. Už Atlanto jai pradedama ruoštis labai iš aksto, net prieš pora mėnesių:  voratinkliais apraizgomi kiemų vartai ir durys, vorais ir kaukolėmis apkabinėjami kambariai, o išskaptuoti moliūgai pūpso ant kiekvieno kampo. Helovino vakarą šiurpiai persirengia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Helovinas - ne tik vaikų šventė

Lietuvoje vis dar dažnai galvojama, kad persirengimai ir moliūgiškos puošmenos yra vaikų reikalai, tačiau mes norime šį mitą paneigti ir padrąsinti Heloviną švęsti su bet kokio amžiaus publika. Visų pirma, vaikų ir taip yra dažnoje aplinkoje. Tad jeigu jau nuspręndžiame bent kažką minimalaus organizuoti dėl jų - kodėl suaugusieji nuo to turėtų atsiriboti? Juk ir vaikams Helovinas bus žymiai įsimintinesnis, jeigu į šventinį sūkurį bus įsitraukę ir tėvai. O jeigu artimoje aplinkoje vaikų nėra, kodėl gi nepasinaudojus Helovino proga ir nesurengus tiesiog smagaus teminio pasisėdėjimo suaugusiųjų rate? Juk linksmybių tiesiog nebūna per daug!

Helovino vakarėlio idėjos skubantiems

Helovino dekoracijos namams

Jeigu rengiate Helovino vakarėlį namuose, rekomenduojame bendrą namų atmosferą priarti prie Helovino nuotaikos - kad tik įžengę pro duris, svečiai pajustų paslaptingą Helovino dvasią. Spalvinių derinių ir Helovino dekoracijų gali būti įvairiausių, bet jei negalite tam skirti daug laiko, pakaks keleto voratinklių, kabančių vorų ar vaiduoklių ir šiurpiai išskaptuotų moliūgų. Beje, jei neturite noro užsiimti moliūgų pjaustymu, juos galima apklijuoti specialiomis heloviniškomis tatuiruotėmis-lipdukais. Jeigu namuose dideli langai, pro juos gali „žvelgti“ baugios priklijuojamos akys.

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

 

Helovino stalo serviravimas ir puošimas

Visus skubančius galime nuraminti, kad ir per ganėtinai trumpą laiką galima sukurti tikrai smagų Helovino stalo dekorą. Stalą užtiesiate juoda arba oranžine staltiese, papildomai netvarkingu būdu paskleidžiate marlės tipo drapaną, padėliojate mažesnių ir didesnių kaukolių - ir jau pagrindiniai heloviniško stalo akcentai sudėlioti. Jeigu savo patogumui naudosite vienkartinius indus, juos, žinoma, rinkitės su moliūgų ar kaukolių piešinėliais - tuomet ir jie papuoš stalą. Papildomi maži plastikiniai voriukai, „ropojantys“ ant patiekalų, taip pat nepamaišys. Tad keletas pagrindinių akcentų - ir jūsų stalas pavirs tikru Helovino vakarėliu epicentru.

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

 

Helovino užkandžiai ir gėrimai

Koks gi vakarėlis be užkandžių ir gėrimų? Jeigu bet kuriuo atveju juos pirksite, tuomet gal tiesiog paieškokite akimis Helovino dekorui tinkančių spalvų ir užkandžius taip pat šiek tiek priderinkite. Tarkime, jeigu ant stalo bus traškučiai ar riešutukai - gal juos galite pasirinkti oranžinius? Alyvuoges galite rinktis ne žalias, o juodas. Gal namuosee turite mažų stiklo buteliukų, į kuriuos galite supilstyti oranžinį limonadą. Guminukus suaugusieji irgi tikrai mėgsta, o jų galima rasti itin heloviniškų! Mažos detalės, kurios ženkliai prisidės prie jūsų kuriamo Helovino dekoro.

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

 

Helovino kostiumai ir aksesuarai

Kas Helovino vakarėliui ruošiasi iš pagrindų, nepagaili laiko ir pinigų pilnam Helovino kostiumui pirkti ar nuomoti. Tačiau vėlgi - jeigu pageidaujate supaprastinto varianto, pakaks raganos skrybėlės, baisesnės veido kaukės, Helovino domino akinių ar tiesiog spalviškai priderintų drabužių. Lūpas galite brūkštelėti raudonu lūpdažiu ar prisiklijuoti keletą žaizdų imitacijos laikinų tatuiruočių - toks Helovino įvaizdis tikrai nustebins svečius.

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

 

Helovino pramogos ir žaidimai

Vaikų mėgstamiausia Helovino vakaro pramoga - kaimynų lankymas ir gąsdinimas, tikintis į kibirėlius prisirinkti kuo daugiau skanėstų - vadinama „Pokštas ar saldainis“. Jeigu jūsų kompanijoje yra mažųjų vaiduokliukų, o ir jūsų pačių įvaizdis šventiškai heloviniškas, tuomet tiesiog privalote sudalyvauti šioje atrakcijoje. Juk kur kitur, jei ne persirengėlių kompanijoje, galėsite sau leisti pašėlti ir bent trumpam pabūti mažais vaikais? O jei visgi norisi kažko paprastesnio, štai keletas Helovino pramogų idėjų:

  • Moliūgų skaptavimo varžybos arba gražiausio/baisiausio moliūgo konkursas;

  • Šiurpios Helovino istorijos kūrimas, kai kiekvienas dalyvis užrašo po sakinį, nematydamas ankstesniojo;

  • Paslėpto maisto ar daiktų spėliojimas liečiant užrištomis akimis- čia galima parinkti nemalonios konsistencijos produktus, kurie keltų šiurpias mintis;

  • „Obuolių žvejyba“ burna iš vandens dubenio;

  • Helovino lobio paieška – iš anksto paruošiant užuomina ir prizus;

  • Lenktynės pagalvių užvalkaluose – vietoje tradicinių lenktynių su maišais;

  • „Atspėk, kas aš“- kiekvienam svečiui ant kaktos užklijuojant su Helovinu susijusio personažo ar daikto pavadinimą, kad šis jį atspėtų klausinėdamas;

Internete žaidimų idėjų galima rasti labai daug, o net ir paprastus visiems žinomus žaidimus galima nesunkiai pritaikyti Helovino vakarėliui. Netgi kiekvienam svečiui kartu su kvietimu galite išsiųsti prašymą paruošti po vieną vakarėlio žaidimą - taip bus tik įdomiau.

Paprastos idėjos ir patarimai suaugusiųjų helovino vakarėliui

 

Kodėl verta organizuoti Helovino vakarėlį suaugusiems?

Mes klausiame - o kodėl gi ne?! Visi skubame, lekiame, visi esame užsiėmę savais darbais ir buitimi. Progų tiesiog stabtelėti ir atsijungti nuo rutinos iš tiesų nėra tiek daug, tad išnaudokime jas. Ruduo ir taip niūrus ir liūdnas, tad Helovinas yra pati puikiausia proga į namus atnešti šiek tiek šurmulio ir juoko. O ir Kalėdų laukimas neatrodys toks kankinančiai ilgas.

Tad nieko nelaukiame ir visi pradeda ruoštis šiurpiai maloniam Helovino vakarėliui!!!   

Susijusios prekės
Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE