Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

2022/02/04Party Inbox

Heloviną noriai švenčia ne tik suaugusieji, ne ką mažiau entuziazmo vaiduokliškai šventei demonstruoja ir vaikai. Tik štai kaip dozuotai ir subtiliai jiems perkurti tą Helovinišką siaubo ir baisybių atmosferą? Kai suaugusieji virsta zobiais ir vampyrais, vaikai tegul įkūnija švelnius ir linksmus šmėklinėtojus, vaiduokliukus.

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Šmėklų biuras

Kur bebūtų nutarta rinktis mažosioms šmėkloms, tą vietą būtų neprošal smagiai papuošti, atlaidžiau interpretuojant gąsdinančią vakaro atmosferą. Juk nenorite, kad susirinkęs būrys vaikų iš baimės apsiverktų ir nebenorėtų nei švęsti, nei žaisti. Tad baisybės tegul būna subtilios, o dekoracijos šmaikščios ir spalvingos. Juodi ir oranžiniai balionai (nakties ir moliūgų spalvų) puikus pasirinkimas nemėgstantiems rankdarbių ir visiems, neturintiems laiko krapštytis prie savadarbių dekoracijų. Lai balionų būna daug ir tegul jie kyla viršun nešami helio. Beje, balionų prireiks ir tiems, kurie nuspręs šmėklų biurą papuošti rankų darbo vaiduokliais. Ant balionų iš marlės, suvilgytos klijais suformuokite vaiduoklių šeimynėlę ir palikite sustingti. Tada pradurkite balionus ir atsargiai išimkite jų dalis. Vaiduokliams nepamirškite priklijuoti akių, burnų ir keleto aksesuarų. Mažais heloviniškų siaubų atgarsiais gelėtų būti voriukai – tikėkimės, ne visi vaikai bijo šių juodų vabaliukų. Padėkite jų ant stalo, priklijuokite ant durų, tegul jie saugo didžiausią saldainių dubenį.

Kostiumai

Kaip pasipuošti? O gal puoštis nevalia? Juk čia ne Kalėdinis karnavalas, o šmėklinės, kai reikia nors šiek tiek pabauginti draugus. Lengviausia bus virsti mumija, žinoma, jei jūsų namuose nestinga marlės tvarsčio. Tiesiog apibintuokite juo vaikus, negailėkite… Veidelius vertėtų pabalinti, o akis pajuodinti arba paskolinus šiek tiek savos bižuterijos paversti senovės Egipto mumijomis. O ką daryti, jei mergaitės visgi norės pasipuošti? Pasiūlykite joms tapti juodomis katytėmis, moliūgėlėmis arba žaviomis zombiukėmis pūstais tiulio sijonais, skrybėlaitėmis, juodomis plunksnomis, raganos kepuraitėmis ir pūstais boa. O jei šmėklinių vakarėlio kostiumui laiko nebuvo – nusipirkite balionų ir paverskite savo vaiką… – „vynuogių keke” arba tiesiog balionų puokšte. Būsite patys išradingiausi.

 

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Pamėkliškas grimas

Vaikai labai mėgsta veido tapybą. Pastebėjome, kad gimtadienių metu prie veido piešėjų rikiuojasi eilės, o šmėklinės dar geresnė proga išlaisvinti savąjį herojų. Nesibaiminkite, kad grimas gali pakenkti jūsų vaikų odai – „Švenčių miesto” lentynose tik kokybiški ir saugūs dažai. Vandeninis grimas, pagamintaas vandens pagrindu, dengs odą švelniais atspalviais ir lengvai nusiplaus vandeniu. Teatrinis grimas, paruoštas riebalų pagrindu, tiks sodriam ir ryškiam įvaizdžiui, o nuvalyti jį galėsite kosmetiniu pieneliu. Dažai lengvai dengiasi, tad piešinį ant veido galėsite atlikti ir jūs. Idėjų pasidairykite šiose nuotraukose.

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Užkandžiai

Kad šmėklinėtojai neišalktų ir nepersivalgytų saldainių, pradžioje jiems pasiūlykite specialių baisuokliškų užkandžių. Pats elementariausias ir greičiausiai pagaminamas – gardūs „pirštelių dešrainiai kraujo padaže”. „Pirštelius” nesunkiai pagaminsite iš pieniškų dešrelių, o kraujo vaidmenį nepriekaištingai atliks pomidorų padažas. Į meniu įtraukite ir išsigandusių pyragaičių, iš siaubo paklaikusių bananų, mandarininių moliūgėlių bei sausainių su griaučiais… Bus baisu ir gardu viename.

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Veikla

Būtų idealu pašmėklinėti lauke – tamsoje su prožektoriukais, paūbauti lyg pelėdoms, pabandyti tamsoje surasti lobį, pavyzdžiui, saldumynų ranką, pagamintą iš guminėje pirštinėje paslėptų saldainių, pažaisti slėpynių ir paleisti dangun po skraidantį dangaus žibintą. O kai pasidarys šalta arba taip tamsu, kad net šiurpu – grįžkite į šmėklų biurą ir dar pažaiskite „rajūną moliūgą”. Trigalvį moliūgą pasigaminsite iš kartoninės dėžės, kiekvienoje galvoje iškirpkite po burną į kurią reikės pataikyti kamuoliukus. Kai judrūs žaidimai nebevilios, imkitės rankdarbių. Atminimui sukurkite po vampyriuko portretą, išmaniai dekoruodami savo delno atspaudą. Arba iš popierinių vienkartinių lėkščių konstruokite vorus. Vakarėlio pabaigą tegul vainikuoja filmukas „Monstrų vidurinė” arba kuri nors iš Hario Poterio serijų.

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Šmėklinės – vaikiškas helovinas

Daugiau idėjų
Balta pirmoji komunija Balta pirmoji komunija
2022/02/04
Party Inbox
9 velykų tradicijos ir žaidimai 9 velykų tradicijos ir žaidimai
2022/03/21
Party Inbox
5 idėjos valentino dienai 5 idėjos valentino dienai
2020/02/11
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE