Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kalėdinė namų puošyba

2022/02/04Party Inbox

Laukimo ir šviesos metas atėjo. Norisi puoštis ir ruoštis, dabinti namus ir jaukiai juose būti – tas laukimo periodas kartais atrodo net įdomesnis ir labiau įtraukiantis už kulminaciją – gruodžio gale laukiančias šventes. Tad juo būtina pasimėgauti…

Visų pirma įžiebkite lemputes ir uždekite žvakes, tegul šviesa jus lydi ir nušviečia amžiną prieblandą anapus langų. Antra – sugalvokite, kokios spalvos jūsų šių metų šventinė nuotaika ir imkitės namų dekoravimo, kurkite bendrą nuotaiką nepamiršdami subtilių detalių

Kalėdinė namų puošyba

Balta balta kur dairais

Ar baltos bus šių metų Kalėdos? – šį klausimą girdime ir užduodame su viltinga gaidele balse. Jei gamta mums sniego pagailės, baltą Kalėdų nuotaiką visada galima susikurti namuose. Balta spalva – tyra, skaidri, švari, kupina vilties, ji lyg naujos pradžios pažadas – o tokia simbolika itin tinkama senųjų metų palydėtuvėms bei Naujųjų sutiktuvėms.

Papuoškite eglutę baltais burbulais, skaidrių rutuliukų girliandomis bei baltomis snaigėmis – štai ir pirmieji sniego ženklai. Nepagailėkite snaigių ir ant langų, o jei jomis apkaišysite ir papuošite virš pagrindinio valgomojos stalo kabantį šviestuvą – sukursite tikrą baltos pūgos instaliaciją. Net baltos dovanų pakavimo dėžutės gali virsti šventiniais interjero elementais, jei jas padabinsite blizgiais foliniais balionais. Nepamirškite šiek tiek šventinės nuotaikos įnešti ir į miegamojo erdvę – tebūnie tai keletas didelių šviečiančių dekoracijų, smulkių lempelių girlianda, balti pūkuočiai ar net keli helio pripildyti balionai, parišti prie lovos atkaltės. Sakote šiek tiek vaikiška, bet juk smagu (ir sveika) nors savaitę iki švenčių leisti sau pabūti vaiku ir patikėti Kalėdų stebuklu.

Kalėdinė namų puošyba

Tą stebuklingą nuotaiką sustiprinti galite surengdami „gyvųjų paveikslų” dirbtuves. Pasiruoškite keletą stiklinių indų ar vazų, „Švenčių mieste” įsigykite dirbtinio sniego, lauke pasirinkite šakelių, kankorėžių, akmenėlių, vaikų žaislų dėžėje paieškokite mažyčių gyvūnėlių ar namelių figūrėlių, turėkite po ranka ir keletą kalėdinės eglutės žaisliukų. O dabar imkitės kūrybos: įpilkite į indą dirbtinio sniego ir komponuokite jame pasakos vertą siužetą… Toks paveikslas bus originali namų puošmena.

O artėjant švenčių kulminacijai nepamirškite balionų! Prie baltos spalvos puošmenų itin derės sidabriniai foliniai balionai bei blizgios girliandos ir sidabrinis „lietutis”. O jei baltą spalvą norėsis prigesinti ir suteikti jai subtilios elegancijos – „apvilkite” baltus balionus juodu tiuliu…

Kalėdinė namų puošyba

Tegul blizga auksas

Ryškus blizgesys – tai jau šventė akims. Mažų lempelių bei žvakių šviesa sugeba iš pirmo žvilgsnio banalų auksinį paviršių paversti subtiliu mirgėjimu, žaisminga šviesa, tikrai galinčia širdis pripildyti optimizmo. Šiai prabangiai nuotaikai namuose sukurti nebūtina daugybės auksinių detalių, pakaks vos keletos: auksu puoštos staltiesės, auksiniais dažais nupurkštų kankorėžių, medžio šakų, žvakidžių, virš langų kabančių girliandų… išsitraukite ir tuos auksiniais žvyneliais siuvinėtus marškinėlius – būkite šventinėje parengtyje.

Kalėdinė namų puošyba

Artėjant šventinių vakarienių ir vakarėlių metui imkitės gausinti auksinį dekorą namuose. Pavyzdžiui, tuščius vyno butelius ištepkite klijais, apvoliokite auksiniuose konfeti arba smulkiuose blizgučiuose ir turėsite neprilygstamas žvakides. Virš baro ar užkandžių stalo tegul skrajoja auksinių helio pripildytų balionų pulkelis su parištais atvirukais, ant jų vakaro metu galėsite rašyti palinkėjimus ir dovanoti draugams.

Kalėdinė namų puošyba

Baltus balionus dekoruokite auksiniais dažais ar į jų vidų prieš pūsdami priberkite auksinių konfeti… Beje, auksinė spalva itin dera su juoda, tad keletas juodų detalių blizgiam dekorui suteiks atsvaros, o balta praskaidrins sunkų koloritą.

Kalėdinė namų puošyba

Klasika – raudona ir žalia

Rami ir solidi žalia su liepsningos raudonos potėpiais – štai tradicinės Kalėdų spalvos, įkūnytos viename puantesijos augale, neatsitiktinai vadinamame Kalėdų gėle. O kodėl šios dvi spalvos tokios neatsiejamos nuo Kalėdų?

Viena versija teigia, kad XIV amžiuje bažnyčiose Kalėdų išvakarėse buvo populiarus Adomo ir Ievos istoriją pasakojantis vaidinimas. Obelį tų spektaklių scenografijoje dažniausiai atstodavo net ir žiemą žaliuojanti pušis arba eglė, padabinta raudonais obuoliais. Tačiau vaidinimu ši „obels” idėja nesibaigė. Pamažu šis medis tapo tradicine Kalėdine puošmena, o žalia ir raudona spalvos populiariausios švenčių dekore. Kita versija paremta krikščioniškąja simbolika. Žalia spalva čia reiškia amžinąjį gyvenimą, o raudona simbolizuoja Kristaus kraują.

Kalėdinė namų puošyba

O jei pasižvalgysime po žiemos gniaužtuose stingstančią gamtą, pamatysime visaapimančiame pilkume būtent šių spalvų blyknisu: amžinai žaliuojančius spygliuočius ir kur ne kur raudonuojančias užsilikusias uogeles ar šalnų pakąstus obuoliukus. Tad ir Kalėdinius ar advento vainikus tradiciškai taip pat dekoruojame raudonų uogų kekelėmis, raudonais kaspinais, žvakelėmis. Tokį tradicinį nevystantį vainiką galima „nusipinti” ir iš eglutėms puošti skirtų žaisliukų.

Kalėdinė namų puošyba

Raudonais žaisliukais papuošta eglutė taip pat bus itin kontrastinga ir žavi. Dovanas pakuokite į raudoną popierių ir perriškite žaliais kaspinais, gaminkite girliandas iš raudonai baltų ledinukų ir žalių juostelių, į žalio stiklo butelius merkite medžių šakeles su raudonomis uogomis, ant palangių sustatykite raudonų žibintų virtinę ir pasidairykite specialių dekoracijų „Švenčių mieste”…

Kalėdinė namų puošyba

Ledo žydrumas

Jei baltos spalvos minimalizmas jums atrodo pernelyg švarus ir rafinuotas, rinkitės žydros spalvos akcentus. Ši spalva taip pat skaidri, šviesi, žiemiška, taip pat simbolizuoja švarą, vėsą, gaivumą, lengvumą, ramybę ir taiką. Esame įsitikinę, kad šios spalvos šventinius papuošimus džiaugsmingai įvertins mažieji filmo „Ledo šalis” gerbėjai.

Puošdami namus žydros spalvos akcentais derinkite juos su balta, pilka, sidabrine spalvomis. O ir žydrus akcentus galima subtiliai pablizginti taip išgaunant ledo ir sniego žėrėjimo įspūdį. Neapsiribokite vien šviesiai melsva spalva, drąsiai derinkite tarpusavyje visą mėlynų atspalvių paletę. Prisirinkite kankorėžių ir dažykite juos pačiais įvairiausiais mėlynais tonais – puoškite jais eglutę, gaminkite girliandas, vainikus arba tiesiog sudėkite į dekoratyvius dubenis. Taip pat įspūdingai atrodys bei orinio lengvumo suteiks melsvų balionų puokštės ir jomis puoštos vakarėlio svečiams pasodinti skirtos kėdės.

Kalėdinė namų puošyba

Nuostabiai ir labai žiemiškai namus papuoš iš baltų bei žydrų popierinių snaigių sukomponuoti vainikai arba iš sidabrinių bei melsvų eglutės žaisliukų suklijuota eglutė.

Dar viena puiki idėja namams papuošti – švytintys „ledo luitai”. Į stiklinius indus, pageidautina kvadratinius įdėkite šviečiančių lempelių girliandų, kubus įvyniokite į skaidrų audinį, jį viršuje suriškite žydrais kaspinais. Kad jūsų „ledo luito” išorė nebūtų lygi ir nuobodi, padabinkite ją popierinėmis snaigėmis. Štai ir paruoštas puikus šventinės namų puošybos elementas bei dekoratyvinis šviestuvas. Džiaukitės jaukia minkšta šviesa ir su džiugiu nusiteikimu laukite švenčių.

Kalėdinė namų puošyba

Jei kirba mintis išbandyti ir įgyvendinti dar daugiau namų puošybos idėjų, pasidairykite po elektroninę mūsų parduotuvę arba užsukite į „Švenčių miesto” parduotuves – mielai pasidalinsime idėjomis bei pasiūlysime priemonių joms įgyvendinti.

Kalėdinė namų puošyba

Daugiau idėjų
Simpsonų vakarėlio idėjos Simpsonų vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Bernvakario idėjos Bernvakario idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Jūros įkvėptos šventės Jūros įkvėptos šventės
2022/02/04
Party Inbox
Dirbtinis sniegas Dirbtinis sniegas
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE