www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.
Grimas ir piešimas ant veido
Grimas – puiki priemonė pasipuošti bet kokiai šventei. Nesvarbu, ar į vakarėlį ruošiatės jūs, ar gimtadieniui norite įspūdingai papuošti savo atžalą. Naudodami grimą galite ant veido išpiešti mažas, puošnias detales, arba nugrimuoti visą veidą ir pavirsti vampyru, gyvūnu ar kokia nors mistine būtybe. Grimas padės įsikūnyti į bet kokį personažą, be to atrodysite įspūdingiau ir natūraliau nei dėvėdami kaukę. Šiame straipsnyje supažindinsime su pagrindinėmis grimo rūšimis ir pateiksime keletą patarimų, kaip efektingai nusigrimuoti.
Vandeninis grimas
Vandeninis grimas (Aqua make-up) naudojamas panašiai, kaip akvarelė – jis yra skiedžiamas vandeniu ir dengiamas ant veido kempinėle arba teptuku. Vandeninis grimas labai populiarus, nes jį paprasta naudoti, jis lengvai nusiplauna, be to puikiai tinka jautriai vaikų odai. Vandeninį grimą geriausia naudoti jei norite ant veido išpiešti kelias detales. Pilnam veido grimavimui geriau tiks teatrinis grimas, kuris lygiau pasidengia ir ilgiau išsilaiko.
Teatrinis grimas
Teatrinis grimas yra pagamintas riebalų pagrindu.Tai yra priemonė, naudojama profesionalų, tačiau kaip ir kitos prekės (pavyzdžiui profesionali kosmetika) yra prieinama bei populiari ir vartotojų tarpe. Teatrinis grimas labai lygiai padengia odą, tačiau jį būtina sutvirtinti specialia fiksavimo pudra, tuomet grimas laikysis itin patvariai visą vakarą, bus atsparus prakaitui ir nenusivalysnetyčia prabraukus per veidą ranka. Teatrinį grimą galima naudoti ne tik veido, bet ir kūno piešiniams, pavyzdžiui – nusipiešti tatuiruotę. Tokiu atveju taip pat reikėtų naudoti fiksavimo pudrą piešinio fiksavimui, kad jis nenusivalytų susilietęs su rūbais.
Grimavimo patarimai
• Rinkitės tik kokybišką grimą. Patariame vengti pigaus kinietiško grimo, ypač jei perkate grimą vaikams. Nekokybiškas grimas gali suerzinti odą arba sukelti alerginę reakciją. Rinkitės tik sertifikuotą, patikimų gamintojų grimą. Jei jūsų arba jūsų vaiko oda jautri – visada išbandykite grimą nedideliame odos plote ir stebėkite, ar oda nesudirgs.
• Turėkite keletą kempinėlių. Didesnį odos plotą greičiau ir lygiau padengsite kempinėle nei teptuku. Jei norėsite panaudoti daugiau spalvų ir turėsite kelias kempinėles, nereikės kempinėlių plauti kas kartą renkantis kitą spalvą.
• Būkite kantrūs. Palaukite kol grimas išdžius ir tik tuomet naudokite kitą spalvą. Taip pat netepkite labai storo grimo sluoksnio, geriau užtepkite ploną, palaukite kol dažai pilnai išdžius ir tuomet tepkite antrą sluoksnį.
• Apgalvokite kokį piešinį piešite, ypač jei ruošiatės grimuoti vaikus – jie tikrai nesėdės ir nelauks, kol jūs sugalvosite ką gi čia nupiešus. Jei prie jūsų išsirikiavo vaikų eilė, grąžindami vieną sekančio jau galite paklausti, kokio piešinio jis pageidaus. Taip turėsite laiko apgalvoti ką ir kaip piešite. Galite iš anksto susikurti keletą piešinių ir leisti vaikams pasirinkti ko jie norėtų.
• Naudokite trafaretus jei nesate užtikrinti savo piešimo įgūdžiais. Iš tvirtesnio popieriaus išsikirpkite širdelių, žvaigždučių, lūpų, debesėlių ar kitas formas. Pridėję trafaretą prie odos nesunkiai nupiešite tobulą figūrą.
• Nepamirškite veidrodžio, kad žmogus, kurį grąžinate, iš karto galėtų pamatyti rezultatą.
• Turėkite daug servetėlių. Piešimas ant veido yra teplus, tačiau linksmas užsiėmimas, todėl turėkite daug švelnių popierinių servetėlių. Grimo klaidų korekcijai puikiai tinka drėgnos kosmetinės servetėlės.
• Grimo nuėmimui naudokite specialią priemonę – grimo nuėmėją arba kosmetinį pienelį. Jei grimavote tik vandeniniu grimu – specialaus nuėmėjo nereikės, tokį grimą lengvai nuplausite vandeniu arba nuvalysite drėgna servetėle.