Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Veido tapyba helovino vakarėliui

2022/02/04Party Inbox

Helovino vakarėlyje nevalia pasirodyti be įvaizdžio, kostiumo, makiažo ir be vaidmens… Galbūt pasirinksite visus keturis ingredientus publikai nustebinti, tačiau gali pakakti ir vieno – netikėto, įspūdingo, aikčioti priversiančio veido grimo. Helovinas puiki proga išbandyti ne šiaip sau šventinį makiažą, o dramatišką, netikėta iliuzija priversiančią patikėti veido tapybą.

Daugelis tą vakarą tradiciškai bandys persikūnyti į vaiduoklius, blogio dvasias, raganas ir kitus siaubą keliančius personažus. Ši tradicija labai sena, manoma, kad žmonės, bijodami raganų ir vaiduoklių, patys persirengdavo jais, kad blogio tarnai jų nepažintų, nes jie būsią panašūs į juos. Gali būti, kad žmonės taip norėdavo išgąsdinti blogąsias dvasias. Jei ir jūs norite ką nors išgąsdinti – rinkitės kraują, žaizdas ir vampyrų dantis, o jei norite išsiskirti? Paieškokime jums tinkančio įvaizdžio kartu…

Neapsisprendusiems

Būti gražiai, ar gąsdinančiai? Štai dilema vakarėlio išvakarėse priversianti dūsauti ne vieną dailiosios lyties atstovę. Jei negalite apsispręsti – būkite ir gražios, ir siaubingos vienu metu. Kaip žinia, veidas turi dvi puses, tad kiekvieną jų galima ištapyti skirtingai. Pasisuksite profiliu – būsite arba monstrė, arba nepriekaištinga gražuolė, žiūrėsite į pašnekovo akis – gluminsite jį dviveidišku originaliu įvaizdžiu. Pritrenkiantis rausvos gyvos odos ir balto negyvo veido derinys, sodrių raudonų ir baltų lūpų kontrastas prikaustys dėmesį ir jūs be abejonės būsite vakarėlio diva.

Veido tapyba helovino vakarėliui

Monstrų biuras

Kokie tie monstrai būna – niekas nežino, tiksliau, jie gali būti visokie, juk jie tik mūsų vaizduotės kūriniai. Įkvėpimo semkitės iš siaubo filmų, siurrealistinės tapybos, Okeanijos tautų primityviojo meno ir be abejo iš garsiausių grimo meistrų kūrinių.

Veido tapyba helovino vakarėliui

Jei kalbėdami apie dieninio makiažo taisykles meistrai visada rekomenduoja rinktis, ką paryškinti – lūpas ar akis, tai Helovino vakarėliui drąsiai ryškinkite viską. Juodų dažų pagalbą pagilinkite akis, nepamirškite ir dirbtinių blakstienų, o lūpas paverskite didžiuliu raudonu akcentu, „užsiūkite” jas arba kaip tik nusipieškite per pusę veido kartu su zombiškais dantimis.

Veido tapyba helovino vakarėliui

Netradicinis įvaizdis

Jei visi tie monstrai ir vampyrai jums ne prie širdies, o į vakarėlį eiti norisi – rinkitės ką nors netradicinio, bet įsimintino. Pasidairykite po šiuolaikinės tapybos albumus, ten apstu originalių įdėjų – drąsiai ant veido perkelkite poparto, kubizmo, siurrealizmo kūrinius. Taip pat peržvelkite garsiausios šių laikų įvaizdžių menininkės bei popdivos Lady Gagos nuotraukas, juk ji dažnai atrodo lyg susiruošusi į Helovino vakarėlį. Na, o jei norite vakarėlyje likti neatpažinti – nusipieškite naują veidą arba „pasiskolinkite” jį iš kokios nors garsenybės.

Veido tapyba helovino vakarėliui

Nepamirškite kūno

Kai veidas paruoštas, nepamirškite ir kūno. Jei kūną slėpsite po drabužiais, tegul nors rankos atkartoja tapybos ant veido motyvus – pajuodę pirštai su juodais nagais, o gal atsilaupę nagai su priskretusiu krauju (žinoma, dirbtiniu), arba dar – baltos bekraujės vampyro rankos su mėlynu kraujagyslių voratinkliu… Jei dažytos rankos nevilioja – rinkitės ilgas juodas pirštines.

Pasidarbavę kosmetiniu pieštuku savo kojas ir rankas galite paversti ir itin tikroviškomis robotų dalimis arba frankenšteiniško stiliaus (sudurstyto iš skirtingų dalių) kūnu.

Veido tapyba helovino vakarėliui

Profesionalų patarimai

Dažnai sulaukiame klausimo, kokį grimą rinktis – teatrinį (theater make-up) ar vandeninį (Aqua make-up)? Prieš renkantis būtina žinoti šių dažų skirtumus. Vandeninis grimas yra pagamintas vandens pagrindu, o teatrinis–riebalų, todėl dengiant odą teatriniu grimu ji lygiau pasidengia, spalvos išlieka ryškesnės ir sodresnės. Vandens pagrindu pagamintas grimas ant veido sukurs švelnesnį efektą, panašų į akvarelės arba guašo.

Teatrinį grimą būtina užfiksuoti specialia fiksavimo pudra. Tai apsaugos jūsų veido tapybą nuo nutekėjimo netgi suprakaitavus, taip pat grimas bus neteplus. O štai išdžiūvusį vandens pagrindo grimą reikės saugoti nuo drėgmės. Tad jei vakarėlis nusimato karštas, o jūs linkę prakaituoti – rinkitės patikimesnius teatrinius dažus.

Skiriasi ir šių dažų valymas – vandeninį grimą nesunkiai nuplausite vandeniu ir kosmetiniu prausikliu, o teatriniam grimui nuvalyti prireiks kosmetinio pienelio,skirto makiažo valymui arba specialaus grimo valiklio.

Dar vienas dažnas klausimas – ar makiažą daryti patiems, ar kreiptis į profesionalą? Profesionalo darbas be abejo garantuoja kokybę ir būtent tokį rezultatą, kokio trokštate. Bet kas uždraus išbandyti kūrybines tapybos ant veido kančias patiems? Niekas! Jei turite nors minimalius veido grimavimo įgūdžius – bandykite, jei jums nesvetima tapyba ir kiti dailieji menai – bandykite dar drąsiau. O jeigu ir išgirsite iš vaklarėlio svečių žodžius: „kaip tu baisiai šiandien atrodai…” – Helovino kontekste tai bus pats geriausias komplimentas.

Taip pat norime priminti, kad nugrimuotas veidas – tik pusė darbo – jį turėtų vainikuoti ne mažiau įspūdinga šukuosena. Drąsiems eksperimentams puikiai tiks „vienkartiniai” purškiami plaukų dažai, tai yra dažai vienam vakarui. Šie dažai nesunkiai išsiplaus šampūnu, tad nebijokite rinktis pačias ryškiausias spalvas: baltą, juodą, auksinę, sidabrinę, avietinę. Svarbu! Purkšdami plaukų dažus saugokite akis bei drabužius. Drabužius dar galėsite išskalbti, tačiau akis gali perštėti visą vakarą.

Jei susigundysite patys nusipiešti naują veidą Helovino vakarėliui grimo dažų ieškokite čia, o įgūdžius tobulinkite stebėdami profesionalų darbą. Štai vienas iš jų, padėsiantis nusipiešti ištemptas lūpas:

Daugiau idėjų
Helovinas dia de los muertos stiliumi Helovinas dia de los muertos stiliumi
2021/10/25
Party Inbox
Princesės gimtadienis Princesės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Rudens įkvėptas šventės dekoras Rudens įkvėptas šventės dekoras
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE