Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kempiniuko gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Po vandeniu su savo draugais gyvenantis animacinio filmo herojus Kempiniukas Plačiakelnis labai mėgstamas vaikų visame pasaulyje. Kempiniuko gimtadienio šventę savo penkiamečiam sūnui surengė net garsioji aktorė Tori Spelling. „Švenčių Miestas” padės jums suorganizuoti tikrai ne prastesnį vakarėlį!

Kalbant apie tokio gimtadienio kvietimus, dekoravimą ir net serviravimą, turime pastebėti, kad Kempiniukas, skirtingai nuo kitų animacinių veikėjų, yra labai dėkingos kvadratinės formos personažas, todėl jį galima labai paprastai išnaudoti pradedant kvietimais ir baigiant teminiais patiekalais.

Kempiniuko gimtadienis

Kempiniuko gimtadienio pakvietimai

Pradėkime nuo kvietimų. Juos galite pasidaryti kartu su savo atžala, tai tikrai nesudėtinga. Jums reikės geltono kartono ir spalvoto popieriaus. Iš geltono kartono iškirpkite kvadratą, iš spalvoto popieriaus – apvalias akis, šypseną, iš balto popieriaus – dantukus. Suklijuokite savo Kempiniuką ir kitoje kvietimo pusėje užrašykite tekstą. Jei neturite tam laiko – specialūs Kempiniuko gimtadienio kvietimai yra parduodami „Švenčių Mieste”.

Kempiniuko gimtadienio dekoravimas ir serviravimas

Kempiniukas – vandens gyventojas, todėl šventės dekoracijose dominuos žydra arba mėlyna spalvos, kurios puikiai dera su geltona kempiniuko spalva. Galite gimtadienį puošti povandeninio pasaulio tema arba derinti Kempiniuko ir piratų dekoracijas. Pradėkite nuo balionų. Įsigykite keletą folinių balionų, vaizduojančių Kempiniuką, priderinkite prie jų kelis heliu pripūstus geltonus ir mėlynus balionus ir tokias puokštes pritvirtinkite skirtingose kambario vietose. Specialiais, paviršių negadinančiais laikikliais, prie lubų pritvirtinkite vėliavėlių girliandą su Kempiniuku. Prie kėdžių pririškite geltonų ir mėlynų kaspinėlių.

Viską, ko reikia dekoravimui ir serviravimui, rasite „Švenčių Mieste”. Šventinį stalą taip pat patariame dekoruokite Kempiniuko tematika – spalvingas, animacinį filmą primenantis stalas tikrai pradžiugins mažuosius svečius. Uždenkite jį temine staltiese ir išdėliokite vienkartinius indus su Kempiniuko atvaizdu. Taip pat galite naudoti vienspalvę mėlyną staltiesę ir prie jos derinti ryškiai geltonus indus. Kiekvienam svečiui ant stalo padėkite po specialią gimtadienio kepurėlę ir švilpuką – tai bus ne tik smagi staigmena mažiesiems svečiams, bet ir puiki puošmena stalui. Nepamirškite linksmų šiaudelių gėrimams. “Švenčių Mieste” rasite specialių šiaudelių su Kempiniuku arba taip pat puikiai derančių margaspalvių, suraitytų šiaudelių. Kaip minėjome, kvadratinė Kempiniuko forma iš ties dėkinga net ir ruošiant teminį maistą. Nesvarbu ar nusprendėte užsakyti kempiniuko formos tortą, ar padaryti sumuštinius – tai tikrai nebus labai sudėtinga. Galite panaudoti kvadratinę duoną arba kvadratinius ryžių trapučius, fermentinį sūrį, alyvuoges, pomidorų padažą ir sukursite puikius valgomus Kempiniukus. Nupirkite vaikams geltonos spalvos ledų, pagaminkite kremą arba pienišką kokteilį ir pateikite vienkartinėse stiklinaitėse su Kempiniuko atvaizdu. Na o svarbiausią šventės akimirką jums tikrai pravers spalvingos torto žvakutės!

Kempiniuko gimtadienis

Kempiniuko gimtadienio užsiėmimai

Gimtadienio pradžioje papuoškite mažuosius svečius – uždėkite kiekvienam po gimtadienio kepurėlę su Kempiniuku arba panaudokite grimą ir nupieškite vaikams ant veidų šio animacinio filmo herojus. Kartu su vaikais užsiimkite rankdarbiais ir leiskite kiekvienam pasidaryti savo Kempiniuką. Jums reikės iš anksto kiekvienam vaikui paruošti po stačiakampę kartoninę dėžutę, guašo, kreidelių ir spalvoto popieriaus. Dėžutes nudažykite geltonai, iš popieriaus iškirpkite ir užklijuokite akis, burnytę, dantukus, kreidelėmis nupieškite kempinės apskritimus ir galėsite surengti unikalių Kempiniukų parodą, o šventės pabaigoje visi vaikai parsineš namo po savo darytą Kempiniuką.

Vyresniems vaikams galite pasiūlyti linksmą estafečių žaidimą „Kas greičiau” arba nuotaikingą žaidimą „Lobio paieška”, kuriuos abu rasite mūsų parduotuvėje.

Kempiniukas gyvena po vandeniu, o kas gi geriau sukurs povandeninio pasaulio įspūdį jei ne muilo burbulai? Švenčių mieste galite įsigyti labai linksmą priemonę muilo burbulams pūsti – dūdelę „Multi-Trompet”. Pamirkę dūdelę į specialią lėkštutę vaikai galės vienu metu išpūsti daugybę burbulų. Na, o vyresniems šventės dalyviams tikrai patiks burbulinė „Multi-bubbler”, kuria galima pripūsti daug gražių, didelių muilo burbulų.

Daugiau idėjų
Po pelėdos sparneliu Po pelėdos sparneliu
2022/02/04
Party Inbox
Šventinio stalo dekoravimas Šventinio stalo dekoravimas
2022/02/04
Party Inbox
Helovinas dia de los muertos stiliumi Helovinas dia de los muertos stiliumi
2021/10/25
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE