Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Jūros įkvėptos šventės

2022/02/04Party Inbox

Jūra – atostogų kompanionė, jūra – kelionių simbolis, jūra – daug žadantys nuotykiai ir šventė visiems pojūčiams. Jūra visada gydo pavargusius ir įkvepia kūrybiniam polėkiui. Net neabejojame, kad būtent ši, neišsemiama jūros tema gali virsti originaliu šventės leitmotyvu tiek rengiant gimtadienį vaikui, tiek suaugusiajam, o taip pat romantiškoms sužadėtuvėms ar mergvakariams.

Jūros įkvėptos šventės

Jūros turtai

Jūra gali įkvėti labai skirtingoms šventėms: piratų vakarėliui, jūreiviškoms varžytuvėms, subtiliam romantiškam vakarėliui, marinistinių dryžių fiestai ir ryškiaspalviams povandeninio pasaulio atradimams.

Pajūrio gamta visada atrodo šiek tiek nublukinta saulės ir nugairinta vėjų, be ryškių spalvų. Čia dominuoja balta, mėlyna ir švelni smėlio spalvos. Net ir jachtos bei laiveliai dažniausiai būna balti, tik baltai raudoni švyturiai akivaizdžiai išsišoka iš bendro kolorito, bet tampa nuostabiai derančiais akcentais. Tokį štai stilių – subtilių žemės ir dangaus atspalvių arba klasikinę marinistinę trijulę balta–mėlyna–raudona – norisi pasiūlyti suaugusiųjų jūrinės tematikos šventėms.

Jūros įkvėptos šventės

Vaikiški gimtadieniai kur kas spalvingesni, tad jiems turėtų patikti povandeninio pasaulio odisėja. Pažintis su ryškiaspalviais koralais, pačiais įdomiausiais gyviais – medūzomis, jūrų arkliukais, aštuonkojais, ryškiaspalvėmis žuvelėmis – bus ideali tema mažiausiems sukaktuvininkams. Turkio mėlyna, sodri geltona ir raudona, violetinė, žalia ir oranžinė – „Žuviuko Nemo” įkvėptai šventei dera visos gražiausios spalvos.

Marinistinė klasika

Jei tik turite galimybę pačią šventę surengti pajūry – pakaks vos keleto dekoro elementų, kad ji virstų nepamirštama. Čia būtina išnaudoti tiesiog čia pat randamus gamtos elementus – žvakidėmis paversti plokščius akmenėlius, jūros nugludintomis šakomis puošti stalą, pušų kankorėžius paversti vardo kortelių laikikliais. Tokiai pikniko vietai pažymėti tada pakaks vos keleto baltai-melsvų balionų.

Jūros įkvėptos šventės

Jūros padiktuotą nuotaiką, žinoma, galima perkelti ir į namus. Rinkitės tas pačias pajūryje jus žavinčias spalvas, o stalą dekoruokite smėlio spalvos popieriniais laiveliais, inkarais, mėlynai-baltai dryžuotomis servetėlėmis bei šiaudeliais. Romantišką nuotaiką padės sukurti jūrine tematika puošti indai. Naujiena „Party Inbox” – išskirtinės kokybės vienkartiniai indai, įkvėpti XVII a. olandų bei Meiseno keramikos. Tuo metu išpopuliarėję fajanso bei porceliano dirbiniai garsėjo mėlynai ištapytais vaizdais ant balto paviršiaus. Toks spalvų derinys lyg įkvėptas pačios jūros, o marinistiniai motyvai prašyte prašosi vandens stichiją šlovinančios šventės. Subtiliai ir skoningai dekoruoti indai sužibės tamsiai mėlynos staltiesės fone, o stalą pagyvins iš natūralios virvės susukti padėklai, kriauklės, jūrų žvaigždės ir glotnūs akmenėliai.

Jūros įkvėptos šventės

Jūros įkvėptos šventės

Kur kas dinamiškesnį ir ryškesnį šventės stilių diktuoja klasika tapę marinistiniai dryžiai. Jūreiviški dryžuoti marškinėliai – tai nemirtinga klasika, idealiausiai tinkanti vakarėliui jachtoje ir jūreiviškam gimtadieniui namuose. Mėlyna- balta-raudona – tai šios šventės kodas. Kaip jūs jį išnaudosite – lai sprendžia jūsų laki fantazija. Dryžuotos staltiesės ir vienspalviai indai, arba atvirkščiai – dryžuoti indai ant vienspalvio stalo, tinklas vietoje staltiesės, inkarai ir gelbėjimosi ratai – dekoro akcentai padėsiantys kurti lengvai atpažįstamą stilių.

Dar viena puiki dekoravimo priemonė – virvė. Ja galite dailiai perrišti stalo įrankius, apvynioti tuščius vyno butelius ir paversti juos originaliomis žvakidėmis. Iš grubios virvės taip pat galite susukti apskritimus ir panaudoti juos kaip lėkščių padėklus.

Jūros įkvėptos šventės

Dryžuotos servetėlės jus gali įkvėpti įvairių girliandų gamybai, dailių dekoratyvių saulučių lankstymui, girliandų gamybai galite puikiai išnaudoti ir dryžuotus popierinius šiaudelius. Pastarieji idealiai tiks ir užkandžių dekoravimui. Merkite juos į gėrimų taures prieš tai pritvirtinę po mėlyną ar baltą vėliavėlę. Trikampis dryžuotas popierėlis persmeigas mediniu iešmeliu taps bure – originalia keksiuko ar kito deserto puošmena.

Jūros įkvėptos šventės

Jūros įkvėptos šventės

Ryškiaspalvis povandeninis pasaulis

Dryžuotą šventę galima surengti ir vaikams, tik įveskite šiek tiek daugiau žaismingų elementų: žavios gimtadienio kepuraitės su bumbulais, žaislinių laivelių eskadrilės, balionų puokštės, girliandos, žuvelių pulkai. Klasikinių spalvų trijulę papildykite švelnia žydra, taškuotais elementais. Stalo dekoravimui rinkitės ryškesnius vienspalvius indus, stalo įrankius susukite į skirtingų spalvų servetėles ir padabinkite kokia nors dekoratyvine žuvele, gelbėjimosi ratuku ar inkariuku. Iš duonos lazdelių galite pagaminti valgomų meškerių – jos bus tikras jūreiviškos fiestos topas, kaip ir valgomi sliekai-guminukai.

Jūros įkvėptos šventės

Nepamirškite sukaktuvininko metų skaičiaus ir jam į palydą pridėkite žavų laivelį ir banginuką ar delfiną, vos keletas spalviškai derančių balionų šią kompoziciją pakylės iki šventinio akcento. Jei jūsų namuose kur nors slepiasi keletas didelių kartono dėžių, pagaminkite iš jų improvizuotą laivelį su burėmis, inkaru ir vairu – bus puiki vieta žaidimams bei fotosesijai

Jūros įkvėptos šventės

Dar viena nuostabi idėja vaikų gimtadieniui – kelionė į povandeninį pasaulį. Jūros gelmes ir koralus galite sukurti iš įvairių formų melsvų, mėlynų ir raudonų balionų. Kuo jų bus daugiau, tuo įspūdingesnis tas gelmių pasaulis atrodys. Ant lubų lai kabo medūzos, pagamintos iš balionų, pūkuočių arba „Korio” dekoracijų su parištomis juostelėmis ir plonučo popieriaus juostomis bei jūrų augalus vaidinančios girliandos. Beje iš apvalių bei modeliavimo balionų taip pat galima prikurti pačių keisčiausių jūros gyvūnų kolekciją.

Jūros įkvėptos šventės

Dekorui rinkitės visus įmanomus mėlynos spalvos atspalvius nuo šviesiausio iki tamsiausio, o akcentams – ryškias neonines, kaip pačios spalvingiausios vandenynų žuvelės. Tegul jūsų stalą puošia ne tik medūzos, aštuonkojai, jūrų arkliukai bei jūrų žvaigždės, bet ir draugiško rykliuko tematika dekoruoti indai, inkariukų konfeti ir netikėtus jūrų gyvūnėlius primenantys užkandžiai.

Jūros įkvėptos šventės

Vaikams taip pat pasiūlykite persirengti jūrų pasaulio atstovais arba kartu su jais gaminkite spalvingų žuvelių karūnas ar domino. Bus ne tik linksma ir smagu, bet ir naudinga, nes išmoksite atpažinti kai kurias žuvis, susipažinsite su pačiais netikėčiausiais ir įdomiausiais povandeniniais gyviais, žemėlapyje ar gaublyje ieškosite egzotiškų jūrų, didžiausių vandenynų ir svajosite po juos pasidairyti gyvai.

Tegul svajonės pildosi kaip ir patys originaliausi jūsų jūrinių švenčių scenarijai.

Jūros įkvėptos šventės

Daugiau idėjų
Agatos kristi vakarėlio idėjos Agatos kristi vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Su gimtadieniu, lietuva! Su gimtadieniu, lietuva!
2018/08/21
Party Inbox
Balta pirmoji komunija Balta pirmoji komunija
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE