Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Juodas stilingas gimtadienis

2022/02/04Party Inbox

Bet galimas ir priešingas variantas, kai šventei pasirenkama tamsi, juoda erdvė. Tada elegancijos karaliumi tebūnie auksas. Tik jo reikės kur kas mažiau nei jaunatviško gimtadienio idėjoms. Vos vienas ar du auksiniai balionėliai, stalą įrėminančios plonytės auksinės juostelės, keletas spindinčių stalo aksesuarų – tiek ir pakaks elegantiškam įvaizdžiui išlaikyti. O jūs vietoje žėrinčios suknelės rinkitės juodą aksomą ir juodų plunksnų boa.

Juodas stilingas gimtadienis

Juodas stilingas gimtadienis

Dar vienas nemirtingas klasikinis spalvų derinys – juoda-raudona-balta. Elegantiška, subtilu, bet nenuobodu, nes raudona spalva suteika aistros, gyvybės ir ugnies. Ryškiai raudonos lūpos – gali tapti pagrindiniu gimtadienio leitmotyvu.

Solidžiai

Juoda spalva pati savaime solidi, tad kuo mažiau šalia kitų spalvų, tuo įvaizdis solidesnis. Jei šalia balta, tai jos vos vos – pavyzdžiui, kaip išradingame jubiliejaus metus ženklinančiame vainike iš nepripūstų balionų. Kai šventė baigsis, balionus pūsti ir jais džiaugtis galės anūkai… Jauniems šventės dalyviams turėtų patikti juoda lenta, kurioje galėtų išsakyti visus savo šilčiausius palinkėjimus ar ką nors nupiešti. Tegul solidumas žengia koja kojon su žavia improvizacija.

Juodas stilingas gimtadienis

Jei juodai praskiesti rinksitės auksą – tai jis taip pat tegul nedominuoja, o apie save primena vos viena kita detale. Idealiai solidžiam stiliui palaikyti šalia juodos visada atrodys purpuras arba šalta violetinė spalva. Tik nepiktnaudžiaukite ir ja – vien girlianda ar keli purūs pūkuočiai ir tebūnie tais purpuro blyksniais. O visuma tegul skendi solidžiame vienos spalvos stiliuje. Tik rinkdami juodas dekoracijas rinkitės jas skirtingų tekstūrų – žvilgūs juodi balionai, subtiliai šviesą gaudantis aksomas ant stalo, faktūrų įvairovės suteiks ir juodos plunksnosbei juodas stiklas.

Juodas stilingas gimtadienis

Matote, juoda tikrai nėra nei nuobodi, nei niūri, tad įsileiskite nors šiek tiek jos į savo šventes.

Kad ir kokias spalvas mados vėjai atpūstų vienam ar kitam sezonui, viena spalva niekada neišeina iš mados. Be abejo tai JUODA. Už savo nemirtingumą iš dalies ji turėtų būti dėkinga legendinei kūrėjai Coco Chanel, amžinai madingomis pavertusiai mažas juodas sukneles. Šiandieniniame spalvų pritvinkusiame vizualiame pasaulyje mus vis dar žavi juodai-balta fotografija ir juodai-baltas kinas. Net ir į švenčių dekoravimo madas vis dažniau įsisuka monochrominiai subtilūs spalvų deriniai, kuriuose aiškiai ir ryškiai pirmu smuiku groja juoda. O su ja noriai draugauja auksas, balta, rožinė, geltona, purpurinė… Pasidairykime ir mes idėjų juodiems stilingiems gimtadieniams.

Vaikiškai

Juodas stilingas gimtadienis

Tradiciškai vaikų gimtadieniams norisi rinktis labai šviesias, ryškias, grynas spalvas. Kuo jaunesnis gimtadienio kaltininkas – tuo šviesesnės spalvos. Tačiau juodos spalvos dekoro elementai, jei jų ne per daug, atrodo kur kas vaikiškiau ir žaismingiau, nei spalvų fejerverkai. Vaikai mėgsta kontrastus – tad balta ir juoda – puikus sprendimas kuriant dekoracijas gimtadienio šventei. O ir patys mėgiamiausi vaikų gyvūnėliai dažniausiai taip pat yra juodai balti – katinėliai, pandos ir net vienas mylimiausių personažų – Peliukas Mikis. Juodi balionai, figūrinės girliandos, vėliavėlės, stalo įrankiai ir indai baltame fone atrodys itin grafiškai ir stilingai – svarbu tik nepadauginti juodų aksesuarų.

Juodas stilingas gimtadienis

Juoda spalva gili, kartu ryški ir neutrali puikiai dera su visomis kitomis spalvomis. Jei norite sukurti nakties įspūdį ant juodo fono kabinkite šaltų atspalvių dekoracijas – žvaigždes, planetas ir kometas. Jei norisi daugiau žaismingumo – juodai į kompaniją puikiai tiks raudona ir geltona. O kontrastingą juodos ir baltos kovą puikiai ir stilingai padės suvaldyti neutrali pastelinė gelsva arba pilka.

„Juodam” vaikiškam gimtadieniui idealiai tinka „Bitučių” tema – juoda-balta ir geltona žaismingas ir gražus spalvų derinys. Virš stalo tegul kaba šių trijų spalvų balionai ar pūkuočiai. Ant stalo – geltonos ir juodos lėkštėskartu su dryžuotais puodeliais (dryžuotais ir taškuotais šiaudeliais) bei taškuotomis servetėlėmis. Kėdes papuoškite šių spalvų juostelėmis ir stilizuotomis popierinėmis bitutėmis. O juoda skrybėlaitė – tebūnie privalomu šventiniu aksesuaru.

Juodas stilingas gimtadienis

Jaunatviškai

Jaunatvišką maksimalizmą žaviausiai iliustruoja juodos ir aukso deriniai. Auksiniai ir juodi balionai pripildyti helio ir skrajojantys po gimtadienio vakarėlio patalpą gali būti ta vienintele puošmena – tiek ir užtenka nepakartojamai atmosferai sukurti. Bet… jei norisi daugiau – pirmyn. Pradėkite nuo retro filmų laikus menančio plakato-kvietimo – juodame fone auksiniu markeriu ar baltais dažais tebūnie įvardinta pagrindinė vakarėlio tema. Vieną sieną paverskite fotosesijų fonu. Tebūnie tai juodas popierius ir auksiniais dažais nupieštas lietus, debesys, miesto dangoraižiai… Auksiniu markeriu svečiai tegul užrašo jums savo palinkėjimus. O fotografuodamiesi nepamirškite ir auksinio konfeti lietaus.

Juodas stilingas gimtadienis

Ne mažiau jaunatviškas ir labai stilingas juodos ir rožinės derinys. Juoda čia tebūnie tik subtili palydovė rožiniams purslams suvaldyti. Juodai-baltai dryžuoti aksesuarai vėl ant bangos – tad negailėkite dryžių, o jų ryškų geometriškumą tegul švelniai papildo rožiniai balionai, indai ar cukraus vatos gniūžtės.

Juodas stilingas gimtadienis

O jei dar vis norisi švęsti ryškiai – juodos spalvos foną dabinkite neoninėmis spalvomis. Neonas – ryškus favoritas sporto ir laisvalaikio aprangos madoje, juk tai neišsenkančios energijos spalvos, neabejotinai simbolizuojančios jaunatviškumą. Tad nesivaržykite. Jums tiktų ir vakarėlis tamsoje, kurioje UV šviesos blyksniai išryškintų švytinčias dekoracijas bei ekscentrišką makiažą. Pastarajam UV šviesoje švytinčio makiažo priemoniųieškokite „Party Inbox”.

Juodas stilingas gimtadienis

Juodas stilingas gimtadienis

Elegantiškai

Juoda, balta ir šiek tiek akį traukiančio turkio. Tebūnie tai pusryčiai pas Tifanį. Legendinio filmo elegantiška interpretacija, kur baltos gėlių puokštės bus perrištos juodo aksomo juostelėmis, ant balto porceliano nutūps juodi drugeliai, kokteiliai bus patiekti su juodai-baltai dryžuotais šiaudeliais, erdvę puoš perliukų girliandos, kristalai ir subtilios turkio spalvos dekoracijos. Baltoje šviesioje erdvėje juodi akcentai suskambės itin elegantiškai.

Juodas stilingas gimtadienis

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE