Prekybos salonas -Sėlių g. 39, Vilnius
Susisiekite
Kontaktai
Mano paskyra
Mėgstamiausi
Akcijos

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Blogas

Kaip miesto erdvės pasipuošė meksikietiškomis spalvomis

2018/08/21Party Inbox

Vieną birželio savaitgalį Menų fabrike LOFTAS būriavosi šeimos, klegėjo vaikų juokas- Family Fest festivalyje netrūko įvairiausių pramogų ir iššūkių. Iššūkį gavome ir mes- šeimų festivaliui papuošti industrines erdves. Kasdien konsultuojame daugybę klientų,  jiems padėdami pasiruošti vaikų gimtadieniams ir teminiams vakarėliams, tačiau šįkart ir patys nusprendėme „pasimatuoti“ dekoratorių batus :). Kruopščiai apgalvoję kiekvieną detalę, kibome į darbus! Kviečiame pasižvalgyti- kaip mums pavyko :). 

Kaip miesto erdvės pasipuošė meksikietiškomis spalvomis

Kaip miesto erdvės pasipuošė meksikietiškomis spalvomis

Didelėms urbanistinėms erdvėms išryškinti rinkomės masyvias dekoracijas, nes smulkūs papuošimai joje tiesiog „paskęstų“. Čia puikiai tiko popierinės vėduoklės ir stambūs korėti popieriniai burbulaiVėduoklės spalvingai padengė tamsias sienas, o burbulai pagyvino ir užpildė bendras renginio erves.

Kaip miesto erdvės pasipuošė meksikietiškomis spalvomis

Menų fabrikas LOFTAS pasižymi gam tamsiu koloritu, grubiomis metalo struktūromis ir betono sijomis. Tačiau pats Family Fest renginys orientuotas į šeimas, vaikus, smagų laiką kartu. Tad kaip atsvarą moderniam „šaltumui“ parinkome meksikietišką paletę atspindinčias spalvas – kad būtų ryšku ir šilta. Juk tokios spalvos tolygu vaikystei! Netikėtai smagiu akcentu tapo pripučiami kaktusai vazonuose – ne vienas praeidamas juos čiupinėjo, norėdamas įsitikinti jų ne/tikrumu :). 

Taip, kaip ir spalvų- šviesos ir švieselių niekada nebūna per daug. Tad tamsiausią LOFTO erdvę aplink sceną pagyvinome burbulinių LED lempučių girliandomis, kurias išvingiavome aplink visą antro aukšto balkoną.

Na, ir žinoma- kaip be balionų. Mūsų draugai PONAS BALIONAS jų pripūtė daug ir didelių, o ryškiausiu akcentu tapo milžiniškas aukso spalvos balionas-burbulas, kuriame lyg veidrodyje atsispindėjo visas šeimyniškos šventės šurmulys :). 

Kaip miesto erdvės pasipuošė meksikietiškomis spalvomis

Drąsiai sakome, kad ši patirtis mums buvo išskirtinė ir neįkainojama.  Iššūkį atlaikėme ir jau esame pasiruošę naujiems :).  

Susijusios prekės
Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Na tai ar lauki širdelių dienos? 
#valentinodiena #valentinodiena2020 #sirdeliudiena #valentinas #sventinesdekoracijos #valentinesday #valentinesday2020 #loveday #heartday #partyinbox Mes sakome TAIP šiai kolekcijai, o Tu? Say YES to great things Jau netrukus šią įspūdingą kolekciją rasite mūsų lentynose. Let’s celebrate! ❤️
#bewithmeforever #growoldtogether #growoldwithme #inspirationlifequotes #inspirationquotes #kartuamzinai #ikvepianticitata #partyinbox #svenciuekspertai

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.