Paslaugos
Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos

2020/08/01Party Inbox

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos: kuo juos apiberti ir ko jiems palinkėti?

Vestuvių ceremonija metrikacijos biure ar bažnyčioje – tai šventės kulminacija, kuri nepasieina be stiprių emocijų bei išgyvenimų. O ar gali būti kitaip, kai du žmonės sujungia savo gyvenimus ir pasižada vienas kitą mylėti amžinai?

Pasibaigus ceremonijai, įtampa atslūgsta ir jaunavedžių porą, peržengusią laukujų durų slenkstį, pasitinka svečių aplodismentai bei sveikinimai. Dabar jau įprasta, kad „didysis išėjimas“ neapsieina be ryžių, žiedlapių ar konfeti. Šis pasiskolintas paprotys – tikra palaima vestuvių fotografams. Jaunųjų nuotraukoms sukuriamas puikus fonas ir užfiksuojamos tikros džiaugsmo bei netikėtumo nuotaikos.

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos

„Ryžių lietus“ simbolizuoja turtus, klestėjimą, o kai kuriose kultūrose ir vaisingumą. Tačiau Lietuvoje – tai tiesiog vienas geros nuotaikos ir šventinės atmosferos atributų. Kadangi ši tradicija nėra lietuviška, ryžius keičia konfeti, balionai ar kiti šventiniai akcentai. Yra daug alternatyvų, kaip sutikti jaunavedžius po ceremonijos. Štai keletas idėjų jums.

Rožių žiedlapiai. Rožių žiedlapiai gali būti natūralūs arba pagaminti iš dirbtinio pluošto. Natūralių žiedlapių trūkumai – jie greitai vysta, t.y. praranda natūralią spalvą ir pradeda ruduoti, o laikomi drėgnose ir sandariose pakuotėse, gali pradėti pūti. Taip pat po „rožių lietaus“, natūralius žiedlapius sunku sušluoti – jie trinasi tarpusavyje bei limpa prie šepečio. Dirbtinio pluošto žiedlapiai yra lengvesni, todėl lėčiau leidžiasi ir nuotraukose sukuria lengvumo įspūdį. Dirbtinius žiedlapius galite iš anksto impregnuoti kvepalais. Tuomet svečiams juos metant į viršų, pasklis ir malonus šventinis aromatas. 

Konfeti. Konfeti šventinę nuotaiką kuria ne tik žaismingu iššovimu, bet ir spalvų bei formų įvairove. Raudonos širdelės – tradicinis meilės simbolis, auksiniai blizgučiai simbolizuoja turtą ir šeimos gerovę, žiedlapiai ir drugeliai asocijuojasi su lengvu gyvenimu, o smulkios 500 Eur kupiūros neatsiejamos nuo turtų ir prabangos. Jei vieno simbolinio palinkėjimo negana, rinkitės konfeti „trio“, į kurį įeina širdelės, žvaigždelės bei šampano taurės.

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos

Balionai. Balionai – neatsiejami šventės atributai, tinkantys bet kuriai progai. Balionus bei užrišamąsias juosteles lengva priderinti prie vestuvių spalvinės gamos. Balionai simbolizuoja svajonių ir troškimų išsipildymą. Paleidžiant balionus į orą, svečių akys ir rankos krypsta į dangų, tarsi prašant Dievo, kad laimintų jaunavedžių gyvenimus. Be to, kylantys balionai sudaro puikų foną jaunavedžių nuotraukoms. Jei pasirinksite balionus su konfeti, nušausite du zuikius – jaunųjų išėjimas bus garsus ir spalvotas.

Burbulai. Kai diena saulėta ir vaiski, jaunųjų sutiktuvėms puikiai tiks burbulai. Jei burbulus pūs visi svečiai, gausis tikra burbulų patranka. Juk burbulų lengvumas ir užburiantis grožis žavi tiek mažus, tiek didelius. Burbulai negali užgauti ar sužeisti... O ką jau bekalbėti apie burbuluose skendinčias jaunavedžių nuotraukas. Atrodo išties stulbinamai! 

Jaunavedžių sutikimas po ceremonijos

Pasitaiko gluminančių atvejų, kai kartu su rožių žiedlapiais ar kitais pasirinktais atributais į orą pakyla ir rankinės ar kiti rankose laikomi daiktai. Todėl rengdamiesi „didžiojo išėjimo“ sutiktuvėms, apgalvokite ir į ką bus suberti birūs produktai. Rekomenduojame rinktis dekoratyvines pintinėles, kibirėlius, dėželes ar pačių pasigamintus piltuvėlius. Svarbiausia, kad jie būtų patogūs laikyti ir neišslystų iš rankų. 

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE