Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Mados vakarėlio idėjos

2022/02/04Party Inbox

Mados vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Turbūt kiekviena mergina kartais norėtų pabūti top modeliu, pasvajoja apie savo nuotrauką žurnalo viršelyje arba įsivaizduoja, kaip žengia podiumu. Jeigu jums ir jūsų draugėms slapčia kyla tokių minčių, ši vakarėlio tema kaip tik jūsų kompanijai. Galėsite įsijausti į modelio rolę ir praleisti vakarą mados ir glamūro pasaulyje.

Merginos, be abejo, turi atrodyti lyg nužengusios nuo podiumo: madingi drabužiai, aksesuarai, įspūdingas makiažas ir šukuosenos. Įspūdžiui sustiprinti galite panaudoti įvairiaspalvius perukus ir grimą. Įkvėpimo ieškokite populiariausiuose madų žurnaluose (pvz. Vogue, Glamour). Jei vaikinai nenori virsti modeliais, jiems puikiai tiks paparacių rolė. Tereikės įšokti į nutrintus džinsus, užsimesti odinę striukę ir ant kaklo pasikabinti foto aparatą.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Madų vakarėlio svečiai yra tikros įžymybės, todėl jame turi būti pakankamai prabangos ir blizgesio. Būtų puiku, jei svečiai į salę žingsniuotų raudonu kilimu. Galite įėjimą papuošti tikrų, natūralaus dydžio topmodelių nuotraukomis. Dekoracijoms naudokite įvairias priemones – ant sienų pakabinkite žvaigždes, nuo lubų nuleiskite žvaigždžių girliandas, pribarstykite spalvingo konfeti. Šokių aikštelėje būtinas veidrodinis kamuolys, labai tiktų ir helio pripūsti balionai su spalvingais iki grindų nusidriekusiais kaspinais.

Stalai taip pat turėtų atrodyti prabangiai, todėl serviruodami juos naudokite sidabrinę, auksinę ir juodą spalvas. Rinkitės šių spalvų staltieses ir indus. Labai svarbu taurės – geriausia, kad jos taip pat atrodytų prabangiai ir blizgėtų. Svečiams pasiūlykite daug įvairiaspalvių gėrimų ir kokteilių. Maistui geriausiai tiks vieno kąsnio užkandžiai.

Vakarėlio programa

Kadangi į vakarėlį prisirinks daug madingai apsirėdžiusių svečių, būtina suteikti jiems progą pasirodyti. Jau prie įėjimo juos turėtų pasitikti foto aparatų blykstės. Vakarėlyje dalyvaujantys vaikinai, nepanorę būti top modeliais, gali puikiai pasidarbuoti kaip paparaciai. Susirinkus garsiausioms manekenėms tą patį raudoną kilimą patieskite šokių aikštelės viduryje ir surenkite madų pasirodymą – tegul merginos įsivaizduoja, jog tai podiumas ir žingsniuoja juo blyksint foto aparatams. Priklausomai nuo metų laiko ir renginio vietos galite surengti įvairių teminių fotosesijų, įrengti grožio ir mados kampelį, kur modeliai galėtų pasitobulint makiažą ar pasidaryti šukuoseną. Patikrinkite modelių žinias apie madą. Sudarykite kryžiažodį su klausimais apie mados pasaulį ir įsteikite prizą pirmai teisingai atsakiusiai į visus klausimus.

Daugiau idėjų

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE