Prekybos salonas -Sėlių g. 39, Vilnius
Susisiekite
Kontaktai
Mano paskyra
Mėgstamiausi
Akcijos

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Blogas

Atgal į mokyklą - spalvotai!

2018/09/04Party Inbox

Kol vieniems rugsėjo 1-oji jau yra tapusi įprasta ir niekuo neišsiskiriančia diena, kiti jos laukia su dideliu jauduliu. Parduotuvėms prisipildžius mokyklinių prekių, vaikai pajunta, jog vasara eina į pabaigą, o dienos mokykloje artėja. Tačiau rugsėjo 1-ąją galima pasitikti su nedidele švente, kuri nuvys jaudulį bijantiems ir leis pasidžiaugti laukiantiems! Tokią aplinką galima susikurti surengiant pikniką gamtoje arba pramogaujant tiesiog namuose. Juk taip smagu, grįžus po oficialiosios dalies mokykloje ar darželyje, atsipalaiduoti artimų žmonių būryje ir išsklaidyti jaudulį smagiomis nuotaikomis.

Tad, norėdami pratęsti geras vasaros emocijas, ir mes pabandėme labai paprastomis priemonėmis sukurti mokykliškai nuteikiantį, tačiau žaismingą ir spalvingą šventinį dekorą! Visų pirma, stalą papuošėme kamštine lenta, kuri kvieste kvietė prisijungti visus mokyklos „draugus“ - pieštukus, flomasterius, guašą, sąvaržėles, smeigtukus, plastiliną...Greta puikiai derėjo ir mūsų naujos kolekcijos „Dailės studija“ popierinės lėkštutės bei servetėlės, o plastikiniams įrankiams į kompaniją puikiai tiko teptukai.

Atgal į mokyklą - spalvotai!

Dekoravimas mokykline tematika yra malonus ir paprastas tuo, jog čia galite panaudoti bet ką, kas jums bent kiek asocijuojasi su mokslu, menais, daile, rašymu... Tad ir mums puikiai pravertė žodynai, sąsiuviniai, gaublys ir net ir skaičių domino. O ką jau kalbėti apie įspūdingo dydžio folines raides ABC, taip šauniai užpildančiais ir didesnes erdves!

Atgal į mokyklą - spalvotai!

Atgal į mokyklą - spalvotai!

Pasirinkimų ir laisvės improvizacijai čia yra labai daug. Svarbiausia, kad spalvos sukurtų smagią nuotaiką, ir išliktų šiek tiek mokykliškai vaikiškos netvarkos.

Beje, tokią rugsėjo 1-osio šventę galite labai paprastai perkelti ir į lauką. Taip galėsite ne tik pasimėgauti paskutiniaisiais vasariškos saulės spinduliais, bet ir didele erdve bei žalia pieva ir grynu oru.

Esame įsitikinę kad rugsėjo 1-oji neturi būti vien oficiali, formali proga. Ją visuomet galima paversti smagia iškyla, spalvingomis vasaros išlydėtuvėmis ar smagiu pasibuvimu su mylimiausiais žmonėmis.

Atgal į mokyklą - spalvotai!

Atgal į mokyklą - spalvotai!

Susijusios prekės
Daugiau idėjų
Vestuvių dekoravimo idėjos Vestuvių dekoravimo idėjos
2019/08/09
Party Inbox
10 vestuvių pakvietimų idėjų 10 vestuvių pakvietimų idėjų
2019/08/01
Party Inbox
Vitaminų dozė, arba citrinos dekore Vitaminų dozė, arba citrinos dekore
2018/08/21
Party Inbox
Sidabru tviskantis žiemos dekoras Sidabru tviskantis žiemos dekoras
2018/08/21
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Užsikrėskite šventine nuotaika su kalėdinėmis taurių dekoracijomis! Christmas time ❤️ Tik mažas akcentas, bet koks dailus! Rožinės Kalėdos Ar pritariate? ❤️
#christmasiscoming #christmasquotes #inspirationalquotes #kaledosarteja #kaledinecitata #ikvepianticitata #partyinbox #ciagyvenakaledos Ar jau pradėjote pakuoti dovanėles?

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.