Jau greitai jums pristatysime atsinaujinusią el.parduotuvę!

DEKORACIJOS

Tikriausiai nė viena šventė neapsieina be dekoracijų. Net jei tiesiog gražiau sulankstėte servetėles, pamerkėte ant stalo gėlių ar dailiai išdėliojote šventines lėkštutes – dekoravote stalą. Iš tiesų, net pati mažiausia detalė, menkas akcentas gali tapti puikia dekoracija, pagyvinančia visą šventinę aplinką ir skaidrinančia nuotaiką.

Šioje katalogo dalyje rasite pačių įvairiausių šventinių dekoracijų, kurias Jūsų patogumui suskirstėme pagal paskirtį: tai ir originalios keksiukų dekoracijos, ir išsiskleidžiančios stalo dekoracijos, žaismingi šiaudeliai ir torto žvakutės. Čia bus ir nematyti indeliai užkandžiams, į kuriuos galėsite sudėti ledus, guminukus ar kukurūzus, o kartu jie pravers ir kaip šaunios stalo dekoracijos. Spalvingi stalo įrankiai, kabančios dekoracijos, karpiniai ar teminiai lipdukai... Kokias dekoracijas bepasirinktumėte, atminkite, kad grožį kuria net mažiausios smulkmenos...

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku