Jau greitai jums pristatysime atsinaujinusią el.parduotuvę!

Stalo serviravimas ir puošimas

Kartais dėl laiko ar kūrybingumo stokos  stalo puosimas gali tapti tikru rūpesčiu - kaip ant stalo išdėlioti indus, kokias spalvas ir puošmenas pasirinkti, kad būtų gražu, jauku, ir stilinga?

Nenuvertinkite savęs! Net ir neturėdami ypatingų žinių ar patirties,  stalo serviravimas su mūsų siūlomomis dekoracijomis bus smagus užsiėmimas ir stalas papuoštas šauniai, o kartu paneigsite seną įsitikinimą, kad vienkartiniais indais papuoštas stalas atrodo pigiai ir prastai.

STALO PUOŠIMAS

Net jei nesate išrinkę šventinės temos, spalvos ir jų žaismas patys savaime gali tapti savotiška šventės tema. Tad stalo serviravimui rinkitės ryškius vienspalvius indus, juos derindami tarpusavyje, arba apjunkite taškuotas ir dryžuotas stalo puošmenas. Taip pat priderinkite taškuotus popierinius šiaudelius bei elegantiškus spalvotus stalo įrankius, kurie taps itin praktiška stalo puošmena.  
Pasitelkite fantaziją ir patys įsitikinsite, kad stalo dekoravimas - jokių ribų ir taisyklių nėra!

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku