Atsinaujinome! Laukiame Jūsų dar erdvesniame prekybos salone!

Pievų fėja

Ech... kuri gi mergaitė nenorėtų bent trumpam pavirsti fėja, laisvai skrajojančia pievose... Tapti tikra fėja, burtų lazdele darančia stebuklus, galbūt ir sudėtinga, tačiau savo gimtadienio šventę paversti Fėjų puota- visai paprasta! Su mūsų siūloma originalia gimtadienio atributika lengvai sukursite nuotaikingą šventės atmosferą. Teminiai stalo serviravimo elementai lai būna šventinės idėjos pagrindas. Papildomai naudodami teminius lipdukus, galėsite patys pasigaminti originalių smeigtukų ir jais dekoruoti šventės užkandžius, o jų žaismingus pavadinimus užrašyti ant teminių stalo kortelių. O kur dar kepuraitės, švilpukai ir puošnioji stalo dekoracija! Ieškodami daugiau spalvinių derinių, pasižvalgykite ir po mūsų siūlomas derančias dekoracijas- Fėjų gimtadienis neatsiejamas nuo rožinių, alyvinių ar salotinių papuošimų. Žaiskite spalvomis ir susikurkite nepamirštamą Fėjų puota! 

O stalo kortelės tiks ne vien užrašyti šventės dalyvių vardus, bet taip pat gali būti panaudotos ir įvardyti užkandžių pavadinimus.

Derančios prekės
Purutis, rožinis (40 cm)
Kaina: 2,90€
Balionas, rausvas (30 cm)
Kaina: 0,10€

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku