Jau greitai jums pristatysime atsinaujinusią el.parduotuvę!

Šventinės atributikos parduotuvė

 

STILINGIAUSIA ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA- PREKYBOS SALONE VILNIUJE

 

 

Per daugiau nei tris UAB „PARTY INBOX“ veiklos metus nemažai mūsų klientų spėjo įsitikinti, kad dėl jų išties labai stengiamės, kurdami tokią švenčių atributikos parduotuvę, kurioje viskas būtų po vienu stogu.

Visų pirma, klientams siūlome išskirtinai stilingą ir kokybišką šventinės atributikos asortimentą. Kaip ir kiekviena sritis, šventinės atributikos rinka turi savo žinomus prekinius ženklus, kokybės standartus bei naujausias tendencijas. Lankomės specializuotose parodose, tiesiogiai bendraujame su žinomiausias pasaulio gamintojais, iš kurių semiamės įkvėpimo ir naujų įdėjų, o jas skubame patraukliai pristatyti ir Lietuvos rinkai.

 

Mūsų internetinėje šventinės atributikos parduotuvėje www.partyinbox.lt rasite kokybiškus stambiausių pasaulio gamintojų vienkartinius indus, itin tvirtus stalo įrankius, servetėles, stalo bei šventinės erdvės dekoracijas, torto žvakutes ir net balionus. Kaip žinia, šiuo metu galime pasiūlyti įvairiausių temų ne tik vaikų ir suaugusiųjų gimtadieniams, bet ir krikštynoms bei vestuvėms. Kartu plečiame ir vienspalvių produktų spalvinę gamą – šiuo met usiūlome net 27 spalvas jūsų šventinei idėjai įgyvendinti!

Nuolat stengiamės pasiūlyti kažką naujo, kruopščiai analizuojame net smulkiausius klientų poreikius. Todėl 2015 m. lapkritį, kaip natūralus įmonės plėtros rezultatas, Vilniuje duris atvėrė visiškai nauja šventinės atributikos parduotuvė! Juk neretam klientui elektroninė švenčių atributikos parduotuvė ir jos asortimentas gali kelti abejonių dėl kokybės ar kiekybės, kartais tiesiog trūksta patarimo, idėjos, kyla įvairių klausimų. Taigi nuo šiol viskas pateikta žymiai patogiau ir po vienu stogu.

 

Šioje, pilnai specializuotoje šventinės atributikos parduotuvėje, visada pasijusite kaip šventėje, nes čia „gyvena“ šventės. Tik čia galėsite gyvai apžiūrėti visas naujausias šventinės atributikos kolekcijas, pasikonsultuoti, pasitarti dėl šventės akcentų arba paieškoti originalių idėjų turtinguose šventinės atributikos kataloguose smagiai įsitaisius ant sofutės. Teminiai bei vienspalviai dekoro elementai čia patogiai išdėlioti pagal tematikas ir spalvines linijas- tai atveria plačias šventinių derinių galimybes. O išsirinktam teminiam dekorui padėsime priderinti ir vietoje heliu pripūsime balionus ar jų puokštes. 

Mūsų šventinės atributikos parduotuvėje klientus nuolat stebiname išskirtiniais pasiūlymais. Kiekvienam skiriame laiko, skatiname improvizuoti, kartu ieškome idėjų ir originalių dekoro sprendimų. Turintiems klausimų – atsakome, ieškantiems patarimo – patariame.

 

Tad nuo šiol šventė atkeliauja ne tik dėžutėje- pas mus šventę išsirenkate ir patys išsinešate su savimi! Naujoje šventinės atributikos parduotuvėje Vilniuje, Sėlių g. 39, visų jūsų laukiame nuo pirmadienio iki penktadienio 10-19 val. ir šeštadieniais 10-16  val.

UAB "PARTY INBOX"

PREKYBOS SALONAS- Sėlių g. 39, Vilnius
Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00 val., VI 10.00-16.00 val. VII- nedirbame
Jūsų vardas:


El. pašto adresas:


Žinutė:


Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku