Atsinaujinome! Laukiame Jūsų dar erdvesniame prekybos salone!

TEMINIAI VAKARĖLIAI

Įprasti pasisėdėjimai prie vaišėmis nukrauto stalo jau pabodę daugeliui... Tad jeigu nusibodo kiekvieną kartą švęsti taip pat, pats metas surengti teminį vakarėlį, nes teminiai vakarėliai – pats geriausias būdas įprastai šventei suteikti naują veidą.

Vakarėlio pasisekimą lemia ne tik sugalvota tema ar išradingi teminiu vakareliu kostiumai. Labai svarbu, kad pasirinkta tema atsispindėtų ir bendroje šventės atmosferoje bei vakarėlio dekoracijose. Ir tam pasiekti nebūtinos ypatingos žinios ar patirtis! 

Sukurti teminę nuotaiką bus ypač paprasta pritaikant mūsų šventines dekoracijas: jeigu vyksta teminis Holivudo vakarėlis, argi jums reikalingos baltos lėkštės, kai jos gali būti teminės? Meksikietiško vakarėlio atmosfera taip pat bus smagesnė, jei stalą papuošite teminėmis dekoracijomis bei pakabinsite keletą derančių girliandų. O kur dar teminiai kvietimai, servetėlės, smeigtukai bei padėklai užkandžiams!.. Kai kiekvienai temai dekoracijų tiek daug, ar vis dar norisi švęsti taip pat?!

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku