Sėlių g. 39, Vilniuje - ČIA GYVENA KALĖDOS!

Idėjos šventėms

RAUDONAI-MĖLYNAS KALĖDŲ DEKORAS

RAUDONAI-MĖLYNAS KALĖDŲ DEKORAS

2017-12-15

Nespėjome nei apsidairyti, o jau visai ne už kalnų ir didžiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai! Tikimės, kad bent per šias šventes sulauksime daug sniego, kuris iš karto šventes pavers ypatingomis. :) Bet ar tik sniegas puošia šventes? Šis sezonas smagus tuo, kad sau leidžiame pasvajoti, pasipuošti namus ryškiausiomis lempyčių girliandomis ir šventines eglutes padailinti blizgiais žaisliukais.. o apie šventinį vaišių stalą jau pagalvojote? :) Juk pagrindinis švenčių akcentas – visa šeima, artimieji, draugai, susirinkę prie bendro skanėstais nukrauto stalo, tad jį papuošti – itin svarbu! :) Mes jau pasipuošėme savo mini vaišių stalą, tad savo idėjomis dalijame ir su Jumis.  

Plačiau
SIDABRU TVISKANTIS ŽIEMOS DEKORAS

SIDABRU TVISKANTIS ŽIEMOS DEKORAS

2017-11-30

Matant pastebimai gražėjančias parduotuvių vitrinas, lempytėmis nušvintančius namų langus, noras puoštis ir gražintis ateina labai natūraliai. Štai būtent natūraliai, tačiau kartu prabangiai, mes pabandėme papuošti ir žiemišką stalą. Natūralios spalvos su puošnia sidabrine bei ryškia vandenyno spalva sukūrė šiaurietiškai puošnią nuotaiką. 

Plačiau
Ruošiamės gražiausioms metų šventėms

Ruošiamės gražiausioms metų šventėms

2017-11-28

Šventinis laikotarpis yra labai gražus, bet tuo pačiu ir šiek tiek sudėtingas metas, nes reikia tiek daug visko suplanuoti Kalėdoms ir Naujiesiems Metams. Ach, kaip ir kiekvienais metais – ką nupirkti, kaip suspėti, nuo ko išvis pradėti?! Su šiais nesibaigiančiais klausimais net nepastebime, kaip greitai sulaukiame ir pačių švenčių :) . Taigi norime su Jumis pasidalyti keletu idėjų, kurias nesudėtinga įgyvendinti ir kurios, tikimės, pravers puošiant stalą ir eglutę, pakuojant dovanėles ir dekorui naudojant netradicines medžiagas. Ir čia  vaizduotei nėra ribų! :)

Plačiau
PASLAPTINGAS HELOVINO VAKARĖLIO DEKORAS

PASLAPTINGAS HELOVINO VAKARĖLIO DEKORAS

2017-10-27

Ruduo – ne tik spalvotų medžių lapų ar artėjančio šaltuko sezonas. Su šiuo metų laiku sulaukiame ir „baisiausios“ metų šventės –  Helovino. Vis populiarėjanti šiurpių kostiumų ir baugių vakarėlių mada kiekvienais metais kviečia pasinerti į išskirtines linksmybes. Net jeigu ši proga jums nėra labai priimtina, dar vienas smagus vakarėlis tikrai nepakenks. Atvirkščiai- tamsiais rudens vakarais kaip tik ir norisi šurmulio, draugų ir pramogų :). 

Plačiau
RUDENS ĮKVĖPTAS ŠVENTĖS DEKORAS

RUDENS ĮKVĖPTAS ŠVENTĖS DEKORAS

2017-09-29

Nespėjome apsidairyti, o už lango jau spalvą keičia medžių lapai, oras po truputį tampa žvarbus – sulaukėme rudens. Vasaros pabaiga visai nereiškia, kad baigėsi švenčių maratonas! :) Gimtadieniai ir įvairios rudens šventės tik prasideda – ar jau galvojote, kaip jaus puošite? Šis sezonas ypatingas tuo, kad padekoruoti šventę gali būti visai paprasta – nemažai detalių galima panaudoti tiesiog iš kiemo ;), o suderinus tinkamas spalvas ir užkandžius, Jūsų šventės dekoras nepaliks abejingo nei vieno. :)

Plačiau
TUTTI FRUTTI VAISINIS STALO DEKORAS

TUTTI FRUTTI VAISINIS STALO DEKORAS

2017-08-16

Ruošdami naują stalo dekorą, stengiamės pasižiūrėti neįprastų idėjų, kurias galima panaudoti vaišių stalo puošimui! Tam, kad nebūtų tik gražiai išdėlioti indai ir gėlės, ieškome originalių sprendimų, kaip viską padaryti kitaip. Šį kartą – apie vasariškas spalvas, vaisius – balionus, nematytas gėlių vazas ir dar daugiau.. :) Juk savo šventinį vaišių stalą galite paversti tikra „vaisių fiesta“. :)

Plačiau
Palinkėjimams – ne tik knygos!

Palinkėjimams – ne tik knygos!

2017-06-21

Ne paslaptis, kad prasidėjus šiltiems orams prasideda ir didžiųjų švenčių – Vestuvių ir Krikštynų maratonas. Planuojant tokias šventes reikia įdėti nemažai pastangų, tačiau kiekvienai smulkmenai galima rasti originalų sprendimą! Šį kartą apie palinkėjimus – juk Vestuvės ar Krikštynos neapsiena be sveikinimų! Taip taip, čia taip pat galima paimprovizuoti ir leisti svečiams linkėjimus surašyti kitaip. :)

Plačiau
KORALINĖ MĖTOS GAIVA

KORALINĖ MĖTOS GAIVA

2017-06-02

Negalime atsidžiaugti, kad vasara jau čia! Už lango oras puikus, taip ir norisi ruoštis iškyloms į gamtą, o smagiausias šventes švęsti lauke ar terasose. Žinoma, vasara- ir svarbių šeimos švenčių metas. Todėl šįkart panorome sudėlioti gaivų ir jaukų koralinės bei mėtinės spalvų rinkinuką, puikiai tinkantį krikštynoms ar sparčiai populiarėjančiam Baby Shower. 

Plačiau
Misija PINK & GOLD – įvykdyta!

Misija PINK & GOLD – įvykdyta!

2017-04-21

Ar Jums dažnai tenka susidurti su iššūkiais? Mes tokį priėmėme! Dekoratoriais būname retai, tačiau šį kartą nusprendėme išbandyti savo jėgas – smagiu iššūkiu tapo 18-asis gimtadienio vakarėlis! Jubiliatės noras buvo suderinti švelniai rožinę ir auksinius atspalvius. Žinoma, norėjosi, kad viskas atrodytų puošniai, tad kruopščiai apgalvoję kiekvieną detalę, kibome į darbus, ir štai koks rezultatas mums gavosi! 

Plačiau
ALYVINĖS IMPROVIZACIJOS ŠV. VELYKŲ PROGA

ALYVINĖS IMPROVIZACIJOS ŠV. VELYKŲ PROGA

2017-04-11

Sunku patikėti, kad ką tik pabudome iš žiemos miego :) , o štai jau visai čia pat ir smagiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Ar jau spėjote viską apgalvoti? Kur švęsite, ką gardaus valgysite ir kaip papuošite stalą? Jeigu trūksta minčių ar įkvėpimo, ką šiais metais padaryti kitaip nei pernai – gal artimų idėjų rasite čia :) . 

Plačiau
VITAMINŲ DOZĖ, arba CITRINOS DEKORE

VITAMINŲ DOZĖ, arba CITRINOS DEKORE

2017-03-29

Jeigu po žiemos šalčių ir niūraus oro nebeturite idėjų, kaip pradžiuginti save ir savaitgalį į svečius užsukusius draugus – Jums turime tikrai „vitamininę“ stalo puošimo idėją. Nepretenzinga, labai paprastai įgyvendinama ir „saldi“ akiai. O gal teisingiau reikėtų sakyti - „saldžiarūgštė“...Bet apie viską nuo pradžių. 

Plačiau
MERGAITIŠKAS LEGO FRIENDS GIMTADIENIS

MERGAITIŠKAS LEGO FRIENDS GIMTADIENIS

2017-03-16

Lego kaladėlės – jau tikra klasika tapęs užsiėmimas,  kuris lavina vaikų kūrybą ir vaizduotę. Retas mažylis, kuris atsisako žaisti su jomis – juk smagu pasistatyti savo pilį, herojų būstinę ar net įvairias transporto priemones! O jeigu iš kaladėlių sukurtume ir svajonių gimtadienį? Tai gali būti iš tiesų originalus sprendimas, norint nustebinti savo mažylį! 

Plačiau

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku