Didžiausias stilingų šventinių dekoracijų pasirinkimas- Sėlių g. 39, Vilniuje!

Idėjos šventėms

RUDENS ĮKVĖPTAS ŠVENTĖS DEKORAS

RUDENS ĮKVĖPTAS ŠVENTĖS DEKORAS

2017-09-29

Nespėjome apsidairyti, o už lango jau spalvą keičia medžių lapai, oras po truputį tampa žvarbus – sulaukėme rudens. Vasaros pabaiga visai nereiškia, kad baigėsi švenčių maratonas! :) Gimtadieniai ir įvairios rudens šventės tik prasideda – ar jau galvojote, kaip jaus puošite? Šis sezonas ypatingas tuo, kad padekoruoti šventę gali būti visai paprasta – nemažai detalių galima panaudoti tiesiog iš kiemo ;), o suderinus tinkamas spalvas ir užkandžius, Jūsų šventės dekoras nepaliks abejingo nei vieno. :)

Plačiau
TUTTI FRUTTI VAISINIS STALO DEKORAS

TUTTI FRUTTI VAISINIS STALO DEKORAS

2017-08-16

Ruošdami naują stalo dekorą, stengiamės pasižiūrėti neįprastų idėjų, kurias galima panaudoti vaišių stalo puošimui! Tam, kad nebūtų tik gražiai išdėlioti indai ir gėlės, ieškome originalių sprendimų, kaip viską padaryti kitaip. Šį kartą – apie vasariškas spalvas, vaisius – balionus, nematytas gėlių vazas ir dar daugiau.. :) Juk savo šventinį vaišių stalą galite paversti tikra „vaisių fiesta“. :)

Plačiau
Palinkėjimams – ne tik knygos!

Palinkėjimams – ne tik knygos!

2017-06-21

Ne paslaptis, kad prasidėjus šiltiems orams prasideda ir didžiųjų švenčių – Vestuvių ir Krikštynų maratonas. Planuojant tokias šventes reikia įdėti nemažai pastangų, tačiau kiekvienai smulkmenai galima rasti originalų sprendimą! Šį kartą apie palinkėjimus – juk Vestuvės ar Krikštynos neapsiena be sveikinimų! Taip taip, čia taip pat galima paimprovizuoti ir leisti svečiams linkėjimus surašyti kitaip. :)

Plačiau
KORALINĖ MĖTOS GAIVA

KORALINĖ MĖTOS GAIVA

2017-06-02

Negalime atsidžiaugti, kad vasara jau čia! Už lango oras puikus, taip ir norisi ruoštis iškyloms į gamtą, o smagiausias šventes švęsti lauke ar terasose. Žinoma, vasara- ir svarbių šeimos švenčių metas. Todėl šįkart panorome sudėlioti gaivų ir jaukų koralinės bei mėtinės spalvų rinkinuką, puikiai tinkantį krikštynoms ar sparčiai populiarėjančiam Baby Shower. 

Plačiau
Misija PINK & GOLD – įvykdyta!

Misija PINK & GOLD – įvykdyta!

2017-04-21

Ar Jums dažnai tenka susidurti su iššūkiais? Mes tokį priėmėme! Dekoratoriais būname retai, tačiau šį kartą nusprendėme išbandyti savo jėgas – smagiu iššūkiu tapo 18-asis gimtadienio vakarėlis! Jubiliatės noras buvo suderinti švelniai rožinę ir auksinius atspalvius. Žinoma, norėjosi, kad viskas atrodytų puošniai, tad kruopščiai apgalvoję kiekvieną detalę, kibome į darbus, ir štai koks rezultatas mums gavosi! 

Plačiau
ALYVINĖS IMPROVIZACIJOS ŠV. VELYKŲ PROGA

ALYVINĖS IMPROVIZACIJOS ŠV. VELYKŲ PROGA

2017-04-11

Sunku patikėti, kad ką tik pabudome iš žiemos miego :) , o štai jau visai čia pat ir smagiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Ar jau spėjote viską apgalvoti? Kur švęsite, ką gardaus valgysite ir kaip papuošite stalą? Jeigu trūksta minčių ar įkvėpimo, ką šiais metais padaryti kitaip nei pernai – gal artimų idėjų rasite čia :) . 

Plačiau
VITAMINŲ DOZĖ, arba CITRINOS DEKORE

VITAMINŲ DOZĖ, arba CITRINOS DEKORE

2017-03-29

Jeigu po žiemos šalčių ir niūraus oro nebeturite idėjų, kaip pradžiuginti save ir savaitgalį į svečius užsukusius draugus – Jums turime tikrai „vitamininę“ stalo puošimo idėją. Nepretenzinga, labai paprastai įgyvendinama ir „saldi“ akiai. O gal teisingiau reikėtų sakyti - „saldžiarūgštė“...Bet apie viską nuo pradžių. 

Plačiau
MERGAITIŠKAS LEGO FRIENDS GIMTADIENIS

MERGAITIŠKAS LEGO FRIENDS GIMTADIENIS

2017-03-16

Lego kaladėlės – jau tikra klasika tapęs užsiėmimas,  kuris lavina vaikų kūrybą ir vaizduotę. Retas mažylis, kuris atsisako žaisti su jomis – juk smagu pasistatyti savo pilį, herojų būstinę ar net įvairias transporto priemones! O jeigu iš kaladėlių sukurtume ir svajonių gimtadienį? Tai gali būti iš tiesų originalus sprendimas, norint nustebinti savo mažylį! 

Plačiau
MOKSLINIAI EKSPERIMENTAI - ŠAUNUS GIMTADIENIO UŽSIĖMIMAS?

MOKSLINIAI EKSPERIMENTAI - ŠAUNUS GIMTADIENIO UŽSIĖMIMAS?

2017-02-02

Nepaisant Jūsų pastangų, vaikų gimtadieniai nuobodūs, o jų organizavimo stilius kartojasi iš metų į metus, kai klounai ir vedėjai įgrįsta vaikams tokiais pat konkursais? Tada Jums pats laikas surengti gimtadienio šventę savo mylimam vaikui mokslinio šou stiliumi! Puikų gimtadienį Jums padės surengti „Mokslinio šou Atradėjas“ komanda, o pas mus asortimente galite rasti vienkartinių indų bei dekoracijų mokslininko tematika! 

Plačiau
DOVANŲ DĖŽUTĖS- ORIGINALUS ADVENTO KALENDORIUS?

DOVANŲ DĖŽUTĖS- ORIGINALUS ADVENTO KALENDORIUS?

2016-11-26

Ar pamenate mūsų visai neseniai iš popierinių puodelių darytas mini dėžutes smulkioms dovanėlėms? Kaip ir minėjome, šias dėžutes galima panaudoti ne tik taip... Tad štai – mes jas patobulinome ir pavertėme Advento kalendoriumi! Galvojate kaip? Ogi visai paprastai!

Plačiau
DOVANŲ DĖŽUTĖS KITAIP

DOVANŲ DĖŽUTĖS KITAIP

2016-11-18

Iškritus pirmajam sniegui ir paspaudus šaltukui ateina mintis, kad su džiaugsmu atkeliauja ir didžiausios metų šventės! Ar jau spėjote pagalvoti, kaip nustebinsite artimuosius? Kur sudėsite išrinktas dovanėles? Žiemos šventėms dažnas dovanojame mažų mielų smulkmenėlių – tik rūpestis, kaip jas gražiai supakuoti? 

Plačiau
Mistinės improvizacijos Helovino tema

Mistinės improvizacijos Helovino tema

2016-10-25

Žvarbiam rudeniui įsismarkaujant, mus pasitinka gerai žinoma, tačiau Lietuvoje dar sunkiai prigyjanti šventė - Helovinas. Kraupūs kostiumai, vakarėliai su baugia aplinka dažnam tapo neatsiejama rudens dalis, o skeptiškiau šią šventę vertinantiems siūlome tiesiog pasinaudoti proga smagiai pašėlti ir į rudeninę niūrumą įnešti šiek tiek siautulio. Ir žinoma - pradžiuginti vaikus, kuriems, linksmybių ir šurmulio niekada nebūna per daug! 

Plačiau

Partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su partyinbox.lt slapukų politika.

Sutinku