Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Valentinas kviečia vakarėlin

2022/02/04Party Inbox

Nors daugelis linkęs Valentino dieną leisti tik dviese romantiškame pasimatyme, visgi esama ir vienišių, dar vis ieškančių, kam padovanoti savo širdį. Pastariesiems taip pat norisi švęsti meilės dieną smagiame rate bičiulių ar net nepažįstamųjų – gal būtent šią dieną vienam iš jų bus lemta sutikti savąjį Valentiną… Beje, jam galite pasiųsti subtilią žinutę ar užuominą įsisegdamos vieną ar kelis ženkliukus su užrašu: „Aistringa”, „Laisva”, „Dar nebučiuota”,… Suintriguosite.

Valentinas kviečia vakarėlin

Ši diena balansuoja tarp saldžia romantika dvelkiančių ir Eroso palytėtų vakarėlių. Ir jei romantiką paliksime įsimylėjėlių duetams, tai vakarėliai tikrai neapsieis be dviprasmiškų temų ir gundančių kostiumų. Jų bei pačių netikėčiausių aksesuarų kviesime užsukti pas mus į „Švenčių miesto” parduotuves.

Kupidonai, angelai ir demonai

Apie senuosius tapybos meistrus ir jų darbus dažnai sužinome išpopuliarėjus kokiai nors masinį susižavėjimą keliančiai tų darbų epizodinei detalei. Viena iš tokių, labai mielų ir dažnai tiražuojamų – simpatiški angeliukai, vadinami puti. Jie stebi paveikslo sceną nuo debesų, šaudo akutėmis ir neretai – meilės strėlėmis. Šie žavuoliai tapo tikru meilės ir romantikos simboliu. Ne retai tose senųjų meistrų drobėse rodydavosi ir kupidonas – aistros ir meilės dievas, anot legendos gimęs iš auksinio kiaušinio. Jaunuolis baltais sparnais su lanku ir strėlėmis, kurios sužeistąjį užkrečia meile ir aistra.

Valentinas kviečia vakarėlin

Štai jums ir puikios istorijos Valentino vakarėliui. Pasipuošti jam jums prireiks minimalaus kostiumo ir didelių sparnų, rankose lanko su strėlėmis, o akyse šelmiško žvilgsnio arba akių lęšių „Cupid” (pastarieji iš tolo švyti raudonomis širdelėmis vietoj vyzdžių). Dar keletas angelų ir kupidonių variacijų: daug besvorio tiulio, nedidukai sparneliai ir žėrintis makiažas, modernus angelas su baltu korsetu, balta varlyte, juodu cilindru ir žėručiais.

O ten, kur angelų koncentracija viršija tris vienetus, neišvengiamai pusiausvyrai palaikyti turi būti ir velniūkščių. Pastarųjų garderobe Valentino dieną turi dominuoti ne juoda, o raudona spalva. Juk velniūkščiams taip pat šventė… Raudonos žvilgios pėdkelnės, raudonas korsetas su sijonu ar apatinį rūbą primenanti minimalistinė suknutė turi būti palydima specialiųjų aksesuarų: ragelių, uodegos, raudonų lyg kraujas lūpų, juodo lyg anglis peruko, ilgų ilgų blakstienų, dekoratyvios nedidukės velnio šakės. O sparnų trūkumą galėsite pridengti juodu apsiaustu.

Valentinas kviečia vakarėlin

Širdžių damos

O kokios gi daugiau, žinoma, tik užkariaujančios širdį: gražios, išradingos ir tikinčios amžina meile. Skirkite vakarėlį kortų temai ir būkite širdžių damomis. Tai puiki proga išnaudoti stipriausią Valentino dienos simbolį – raudoną širdelę. Galite tokią nusipiešti grimo dažais ant veido, pavyzdžiui apie akį arba ant lūpų. Galite iškirpti širdies formos figūrą nėrinių juostoje ir ja pasidabinti, iš blizgių širdelių pasigaminti plaukų lankelį, širdelėmis nusėti suknelę… Tinkamų suknelių rasite ir „Švenčių miesto” karnavalinių kostiumų asortimente.

Valentinas kviečia vakarėlin

Valentinas kviečia vakarėlin

Jei širdžių damos vaidmuo jūsų nedomina, būkite dar labiau intriguojanti pikų dama. Labai įdomių ir originalių aksesuarų galite susikurti iš klasikinių kortų – karūna, skrybėlaitė ar apykaklė bus įveikiama užduotimi ir rankdarbių pradinukams. Prie tokio aksesuaro beliks priderinti raudoną arba juodą suknelę ir klasikinius aukštakulnius. Iš tų pačių kortų galėsite susiverti ir girliandų vakarėlio erdvei dekoruoti ar būrėjos stalui puošti. Būrimas kortomis galėtų tapti šio vakarėlio vinimi – tik rinkitės būrėją, kuri negailės meilės ir aistros pažadų.

Valentinas kviečia vakarėlin

Zuikučiai ir katytės

Vakarėlio temą gali padiktuoti ir malonybiniai mylimųjų vardai. O dažniausiai juos šaukiame zuikučiais ir katytėmis. Gal neveltui ir garsiojo žurnalo suaugusiems simboliu pasirinktas baltas zuikutis…

Valentinas kviečia vakarėlin

Žinoma, Valentino vakarėlyje turėtų rinktis atitinkamos stilistikos gyvūnėliai. Zuikio kepurė ar katino kaukė, atlikusi po Naujų metų karnavalo, vargu ar išgelbės jus nuo valentiniškų aksesuarų paieškos. Visgi tam tikras erotiškumo dvelksmas pageidaujamas. O būtent jo suteiks ypatingos medžiagos: nėriniai, gipiūras, oda ar lateksas. Jei planuojate pasigaminti žavias zuikučio ausytes, tai iš vielinio karkaso išlankstytą siluetą apsiūkite nėriniais ar ažūriniu audiniu. Akis taip pat galite pridengti nėrinių kauke ar domino (pastarasis suteiks katiniško paslaptingumo), o kūną įvilkite į aptemptą triko, išryškinantį visus linkius. Ilgi nagai ir ilgos blakstienos – taip pat tinkami aksesuarai.

Valentinas kviečia vakarėlin

Erotiškoji burleska

XX a. pradžios retro dvasią galite atkurti burleskos įkvėptame vakarėlyje. Džiazas, klasikiniai miuziklai ir erotiškai egzotiški kostiumai, nors burleska atsirado XIX a. Italijoje, patį tikriausią renesansą burleskos šokėjų pasirodymai išgyveno XX a. Jungtinėse Amerikos valstijose bei Anglijoje.

Burleskos šokėjų kostiumai išties ypatingi, nevengiantys blizgesio, puošnumo, prabangių medžiagų, daugiasluoksniškumo.., tačiau tuo pačiu nevengiama parodyti ir šiek tiek nuogo kūno.

Burleskos vakarėliui pasiruošti jums padės: figūrą paryškinantis korsetas, tinklinės pėdkelnės ir plunksnų boa… – visa, kas pabrėžia moteriškumą bei subtilų seksualumą. Mes dar pasiūlytume mažą prisegamą kepuraitę ar skrybėlaitę, priklijuojamas blakstienas ir elegantiškas įvairių spalvų ilgas pirštinaites.

O į vakarėlį būtinai pasikvieskite šokių mokytoją ir paprašykite pamokyti keleto burleskos šokio judesių.

Valentinas kviečia vakarėlin

Daugiau idėjų
Rožinis mergaitės gimtadienis Rožinis mergaitės gimtadienis
2022/02/04
Party Inbox
Helovino atributika Helovino atributika
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE