Mėgstamiausi
Mano paskyra

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Moksliniai eksperimentai - šaunus gimtadienio užsiėmimas?

2018/08/21Party Inbox

Nepaisant Jūsų pastangų, vaikų gimtadieniai nuobodūs, o jų organizavimo stilius kartojasi iš metų į metus, kai klounai ir vedėjai įgrįsta vaikams tokiais pat konkursais? Tada Jums pats laikas surengti gimtadienio šventę savo mylimam vaikui mokslinio šou stiliumi! Puikų gimtadienį Jums padės surengti „Mokslinio šou Atradėjas“ komanda, o pas mus asortimente galite rasti vienkartinių indų bei dekoracijų mokslininko tematika!

Moksliniai šou vaikų šventėse tampa vis populiaresniais. Sunku net pagalvoti, kad gimtadienį galima atšvęsti itin linksmai šaunių bandymų pagalba, bet tai tikrai įmanoma! Ryškūs ir įtraukiantys eksperimentai, atliekami vedėjų, sukelia vaikų susidomėjimą chemija ir fizika, o svarbiausia, kad renginyje dalyvauja visi vaikai, vedėjai į pasirodymo metu atliekamus bandymus įtraukia net mažiausius žiūrovus! Renginio metu net suaugusieji sužino kai kuriuos dalykus, apie kuriuos nė nenutuokė. Šią programą galima atlikti bet kokioje patalpoje: lauke, bute ar klasėje – tikrai nebūtina turėti laboratorijos! Profesionalių animatorių prižiūrimi vaikai gali ne tik stebėti pasirodymą, bet ir dalyvauti, atlikti eksperimentus. Svarbiausia, kad pasirodymo metu vaikas neapkraunamas begale formulių - jo susižavėjimą sukelia profesionalių „Mokslinio šou Atradėjas“ animatorių atliekami bandymai, kuriuose susipina mokslas ir magija.

Moksliniai eksperimentai - šaunus gimtadienio užsiėmimas?

Moksliniai eksperimentai - šaunus gimtadienio užsiėmimas?

Ko galima tikėtis iš šio mokslinio šou?

Kai kurie tėveliai įsitikinę, kad mokslinis šou gali sudominti tik paauglius, kurie jau pažįstami su chemija ir fizika. Tačiau, eksperimentai su skystu azotu ir sausu ledu, levitacijos reiškinio demonstravimas sužadins net mažylių, kuriems yra apie keturis metukus, susidomėjimą. Dažnai chemija ir fizika mokykloje dėstoma tarsi formulių kratinys. Vaikams, kurie įpratę visko mokytis žaidimo forma, toks dėstymo stilius tampa varginančiu ir nuobodžiu. Todėl „Mokslinis šou Atradėjas“ sugalvojo su gamtos mokslais vaikus pažindinti jiems priimtina, žaidimo forma ir tai gali būti puikus laiko praleidimas Jūsų vaiko šventėje!

„Mokslinis šou Atradėjas“ neleis vaikams nuobodžiauti. Projekto profesoriai, pasidabinę mokslininkų chalatais, mažiesiems žiūrovams papasakos chemijos ir fizikos dėsnius, veikiančius mūsų gyvenimus ir pademonstruos išskirtinius bandymus.

Taip pat, mokslinis šou išsiskiria savo įvairiapusiškumu ir galimybe animatoriams kaskart eksperimentuoti.

Taigi, kokius papildomus eksperimentus gali atlikti animatoriai?

  • Pademonstruoti, kaip gaminami ledai ir surengti jų degustaciją;
  • Skystojo azoto stebuklus, pvz., rožės užšaldymą.
  • Pagaminti cukraus vatą ir kt.

Moksliniai eksperimentai - šaunus gimtadienio užsiėmimas?

Tai trumputis sąrašas to, ką gali pademonstruoti animatoriai. Papildomi šou privalumai – saugumo reikalavimų laikymasis, rūpinimasis vaikais ir sukurta specialiai Jums skirta programa. Ji ne tik sudomina, bet ir skatina psichologinį ir fizinį vaikų lavinimą. Moksliniu šou gali mėgautis nuo pačių mažiausių (nuo trejų iki šešerių metų) vaikai iki keturiolikos metų ir vyresni!

Gimimo diena, teminis vakarėlis, išleistuvės pradinėje mokykloje ar darželyje, žinių diena – daug šaunių progų, kuriose mokslinis šou suteiks galimybę Jūsų vaikams pasileisti į naujų atradimų pasaulį! Tad jeigu neįsivaizduojate, kaip savo vaiką nustebinsite per šį gimtadienį ar kitą artėjančią progą - tai Jums puikus šansas išbandyti kažką naujo ir neįprasto!  Papuoškite savo vakarėlį vienkartiniais indais bei dekoracijomis paversdami šventę mokslininko laboratorija ir pasikvieskite „Mokslinio Šou Atradėjas“ komandą nustebinti bandymais bei eksperimentais.

 

Moksliniai eksperimentai - šaunus gimtadienio užsiėmimas?

Daugiau idėjų
Kokteilių vakarėlio idėjos Kokteilių vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Naujametinio vakarėlio idėjos Naujametinio vakarėlio idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Kaukių baliaus idėjos Kaukių baliaus idėjos
2022/02/04
Party Inbox
Kūdikio sutiktuvės Kūdikio sutiktuvės
2022/02/04
Party Inbox

Sekite mus Instagram #ČIAGYVENAŠVENTĖS

Safari - šventės tema, kuri nepaliks abejingų! Go wild for a while! Ar matei mūsų naująją SAFARI kolekciją? Įneškite natūralumo į artėjančias šventes!
#easter #easterdecoration #ideaforeaster #tablerunner #moss #velykos #velykinesdekoracijos #dekoracijosvelykoms #stalotakeliai #dekoratyvinessamonos #samano #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos Su artėjančiomis Velykomis! Artėjant Velykoms nepamirškite ir žavių stalo akcentų: padėkliukų ir stalo takelių, kurie suteikia stalo dekorui papildomo žavesio! ❤️

#easter #easterdecoration #tablerunner #ideaforeaster #velykos #stalotakeliai #stalopadekliukai #dekoracijosvelykoms #idejosvelykoms #velykosartėja #velykos2021 #partyinbox #čiagyvenavelykos

www.partyinbox.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.

DĖMESIO! Jūsų patogumui helio balionų puokštes, balionų girliandas-arkas PRISTATOME VILNIUJE